Як захистити волосся.

Постійні укладки, пекуче сонце і морська вода здатні додати нашим волоссю болючий і тьмяний вигляд. Для того, щоб цього не сталося, необхідно знати, як правильно захистити волосся від несприятливих факторів і що необхідно зробити, щоб волосся завжди були красивими і сяючими.
Вам знадобиться
  • шампунь і бальзам-ополіскувач, підходять для вашого типу волосся;
  • живильні, зволожуючі і масляні маски;
  • засоби для укладки з термо-захистом;
  • фен з іонізатором;
  • щипці і прасування для волосся з керамічним покриттям.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте відпочинок на морі, то слід заздалегідь подбати про своє волосся. Перш за все необхідно придбати м'який шампунь, що підходить для вашого типу волосся. Не забудьте купити до нього кондиціонер або бальзам-ополіскувач. Ці кошти обволікають стрижень волоса, захищаючи його від впливу навколишнього середовища.
2
Не забувайте про поживні і зволожуючих масках - в період літньої відпустки їх слід наносити не рідше двох разів на тиждень.
3
В період літньої спеки прекрасний живильний ефект можна отримати від масок на основі олії. Раз на тиждень наносьте на волосся маску з реп'яхової, оливкового або кедрового масел. Замотайте волосся теплим рушником і походіть близько години, після чого масляну маску необхідно змити за допомогою звичайного шампуню.
4
Намагайтеся не використовувати засоби для укладання, які обтяжують волосся . Тим більше, що під палючими променями вони малоефективні.
5
При виході на пригрів не забувайте прикривати волосся кепкою або капелюхом.
6
Перед відпусткою порадьтеся зі своїм перукарем, адже на сьогоднішній день існує безліч косметичних засобів для волосся, розрахованих на експлуатацію в умовах морської води і палючого сонця.
7
Не варто забувати і про щоденну захисті волосся від впливу фена, термо-бигудей або прасування. Щоб звести пошкодження волосся до мінімуму, необхідно підібрати шампунь і бальзам-ополіскувач, відповідний саме для вашого типу волосся, не забувати регулярно наносити на волосся живильні і зволожуючі маски.
8
Зверніть увагу на засоби для укладки, які мають термозахист. Вони обволікають волосся спеціальною плівкою, яка не дає високих температур нанести ушкодження волосяному покриву.
Зверніть увагу
При регулярному використанні фена або щипців зверніть увагу на "щадні" моделі: наприклад, якщо фен оснащений іонізатором повітря, то він надає менш шкідливий вплив на волосся. Щипці і прасування бажано вибирати з керамічним покриттям - воно також сприяє меншому пошкодження волосся.