Як накачати кисті рук. Як накачати за тиждень руки.

Існує величезна кількість вправ для прокачування м'язів рук, ніг, преса і т.д. Накачати кисті рук також можливо кількома способами, як із застосуванням спеціальних снарядів, так і без них.
Вам знадобиться
  • - еспандер
  • - пара рушників
Інструкція
1
Придбайте якісний еспандер (еспандер стиснення або кистьовий - снаряд для розвитку сили окремих груп м'язів). При виборі еспандера спробуйте стиснути його кілька разів поспіль. Якщо ви зможете стиснути снаряд більше 25 раз не відпочиваючи - значить, вам потрібен більш жорсткий еспандер. Вам підійде той снаряд, який ви зможете стиснути тільки 6-8 разів.
2
Віджимайтеся від підлоги в упорі не так на долоні, а на пальці рук. Також для зміцнення кистей рук спробуйте віджиматися від підлоги в упорі на тильні сторони долонь рук. Віджиматися таким способом непросто - спочатку почніть віджиматися з однією рукою в упорі на долоню, а з іншого - в упорі на тильну сторону долоні.
3
Підтягуйтеся на рушниках. Для цього візьміть два рушники, скрутіть їх і перекиньте через турнік. Виконуючи такі підтягування, ви відчуєте, як напружуються зап'ястя.
4
Підкачайте кисті рук за допомогою вантажу і поверхні стола. Помістіть руку на поверхні стола так, щоб сама долоню спиралася на стіл, а пальці звисали з краю поверхні. Потім, узявши в руку вантаж, прокачивайте м'язи передпліччя, піднімаючи і опускаючи його.
Коли мова заходить про зміцнення м'язів тіла, говорять про спині, плечах і м'язах рук. При цьому які б вправи на верхню частину тіла ні робилися, важливе значення матимуть, насамперед, міцні кисті. Чим сильніше кисті, тим довше і більше ви зможете виконувати підходи на турніках і вправи на тренажерах.
Інструкція
1
Саме за допомогою кисті закріплюється тіло при висі на перекладині, а під час віджимань на них лягає навантаження тіла. Сильні кисті дозволяють з великим успіхом виконувати і вправи з обтяженням, довше утримуючи гриф штанги або гантелі.
2
Незважаючи на те, що кисть руки насамперед асоціюється з кістьми і суглобами, в ній також знаходиться місце м'язам. Всього ця частина тіла містить близько тридцяти різних м'язів. Цікаво, що вони розташовуються тільки на стороні долоні. При цьому виділяють три групи кистьових м'язів: середня група, група м'язів великого пальця, група м'язів малого пальця. А будь-які м'язи можна зміцнити відповідними вправами.
3
Одним з популярних методів зміцнення кистей рук є вправи з еспандером. Самі по собі заняття з цим елементом дуже прості і можливі як в домашніх умовах, так і в робочих перервах. Важливо вибрати підходящий еспандер. Перед покупкою спробуйте стиснути його кілька разів: якщо ви зробите більше двадцяти безперервних скорочень, то такий еспандер занадто «слабкий» для вас. Підійде такий, який ви не сожмете за один підхід понад десять разів.
4
Зміцнювати кисть можна і без сторонніх предметів. Ефективним способом є віджимання. Тільки на відміну від класичних віджимань в даному випадку упор робиться не на долоню, а на пальці. Складнішим типом віджимань будуть вправи, в яких наголос робиться на тильну сторону долонь.
5
Доповнюють серію вправ на зміцнення кистей без обтяжень підтягування. Крім стандартних підходів можна спробувати підтягування на рушник. Для цього необхідні два рушники, які необхідно перекинути через турнік. Підтягування здійснюються на рушниках. До речі, замість рушників підійде і класичний турнік з висячими кільцями, який також дозволить «прокачати» зап'ястя ваших кистей.