Як підключити факс.

Належить сучасних ноутбуків обов'язково присутній факс-модем . Процедура настройки факсимільного зв'язку з ноутбука під управлінням ОС Windows XP проста і зрозуміла кожному користувачеві. За замовчуванням служба факсів не активовано. Для того, щоб виконати установку, потрібно зробити деякі дії.
Інструкція
1
Виберіть папку "Панель управління", перейдіть на рядок "Установка і видалення програм". Ви побачите на лівій панелі напис "Установка компонентів Windows". Виберіть цю опцію.
2
Вам відкриється список "Майстрів компонентів" Windows. Встановіть значок "Служба факсів". Ви отримаєте інструкцію "Майстра компонентів", уважно її читати та виконувати її пунктам.
3
Якщо при установці виявиться факсимільне пристрій, то відбудеться створення логічного принтера факсів в папці "Принтери і факси". Це значить, що з будь-якого додатку, який підтримує друк документів, можна буде відправити документ на цей принтер. Документ буде відісланий по факсу.
4
Зробіть настройку. Відкрийте папку "Принтери і факси". Тепер натисніть лівою кнопкою миші на рядок принтерів факсів. З'явиться контекстне меню. З команд виберіть кнопку "Властивості". Перед вами відкриється п'ять вкладок.
5
Вкладка "Загальні" регламентує якість друку, параметри і орієнтації паперу. В неї також заноситься ім'я принтера факсів. Вкладка "Доступ" містить настройку доступу до принтера факсів.
6
У вкладці "Відстеження" замовте відображення послідовності відправки та прийому факсів. Виберіть звукове сповіщення про дзвінки та операціях з файлами.
7
Відкрийте вкладку "Архіви" і дізнайтеся місце розташування даних про вхідні та вихідні факсах.
8
У вкладці "Пристрої" знайдіть у списку своє факсимільне пристрій. Виберіть рядок "Властивості". Вам відкриється вікно з трьома вкладками: "Відправка", "Отримання", "Очищення".
9
У вкладці "Очищення" вкажіть параметри автоматичного видалення факсів з допущеними помилками.
10
У вкладці "Отримання" вкажіть код викликається одержувача. Встановіть прапорець "Відповідати" на дзвінки в положення вручну. Так ви самі будете контролювати відповідь на всі вхідні дзвінки факсу.
11
Можете встановити перемикач в положення "Автоматично" після і введіть будь-яке число дзвінків. Так факс буде брати трубку автоматично після встановленого числа дзвінків.