Як зробити турнік. тренажер навчитися підтягуватися.

  •  Заняття на турніку - це найпростіший спосіб швидко підняти тонус м'язів. Вправи на перекладині задіють максимально велику кількість м'язів, тому є дуже ефективними. Прекрасно, коли займатися за допомогою цього нескладного пристосування може вся сім'я. Для цього достатньо спорудити турнік самостійно вдома або у дворі.
  •  Турнік у дворі будинку або на дачі - це запорука здоров'я та гарного настрою. Дуже добре, якщо підтягуватися або крутитися на турніку можна кожен день, при цьому перебуваючи не в задушливому спортзалі, а на повітрі. Отже, починаємо будувати турнік на уліце.Вкопайте дві металеві труби довжиною трохи побільше 200 см на глибину 150 см. Потім залийте всередину труб розчин бетону - для більшої міцності. Після цього вставте всередину, прямо в свіжий розчин, труби діаметром поменше, а заввишки близько 380 см. Повинні вийде два стовпи, що знаходяться на відстані 120 см один від друга.Теперь можна робити перекладину. Краще під неї пристосувати металеву трубу, кінці якої загнуті в одному напрямку. Загнути кінці можна самостійно, використовуючи трубогиб. В результаті повинна вийти як би буква П з обрізаними ніжками. Їх треба вставити в забетоновані труби. Поперечину краще закріпити за допомогою зварювання, щоб вона не вилетіла під час інтенсивних вправ. Все. Турнік готовий.
  •  Можна зробити турнік і вдома. Тоді він буде під рукою в будь-яку погоду. Візьміть профільну трубу прямокутного перерізу 3х5 см і трубу круглого перерізу 30 мм і довжиною 110 см. Розріжте профільну трубу. З неї треба зварити раму. Довга сторона рами повинна бути розміром 62 см, а коротка - 37,5 см. Після того, як вийде конструкція чотирикутного вигляду, треба обробити всі зварювальні шви болгаркой.Теперь робимо куточок, теж з профільної труби. До нього буде кріпиться поперечина. Візьміть по два відрізки труби по 43 см, в одного з них зріжте кути під кутом 45 градусів. Одна сторона буде приварена до рами, інша - до другого відрізку - підставі для поперечини. Другий відрізок приваріть під прямим кутом до нижнього основи рами. Потім до нього приваріть скошену сторону другого відрізка профілю. «У профіль» вийде трикутник, чиє підставу стане основою для поперечини. Така конструкція потрібна з двох сторін рами.
  •  Не забудьте просвердлити отвори в відрізках профілю, які стануть підставою для труби-поперечини. Її треба буде приварити до цих отверстіям.Когда турнік буде готовий, його треба закріпити на стіні. Для це в підставі рами треба просвердлити отвори. Краще зробити некрізне отвір під капелюшок шурупа діаметром 12-13 мм, а потім іншим свердлом зробити наскрізний отвір. Тоді місце кріплення не буде видно.
  •  Щоб займатися на турніку було зручніше, можна обмотати вільні кінці поперечини ізолентою. Тоді руки не стануть з неї зісковзувати.