Як поміняти проксі сервер. Як поміняти міняти проксі.

Коли ваш комп'ютер підключається до інтернету через провайдера, йому присвоюється IP-адресу. Інтернет-провайдер володіє інформацією про адреси, коли-небудь призначуваних вашому комп'ютеру. Ваш комп'ютер може знайти за IP-адресою будь-який користувач. Знаючи ваш IP, вам можуть закрити доступ на будь-який сайт. На сайти з відсутністю доступу для зарубіжного трафіку з IP вашої країни вам теж не увійти. Обмежений доступ до одночасного скачуванню файлів з різних IP-адрес. Можна замаскувати IP адреса для вирішення цих проблем.
Вам знадобиться
  • Інтернет, програма Premium Proxy Switcher.
Інструкція
1
Встановіть програму Premium Proxy Switcher, яка поміняє ваш IP-адресу на проксі . Ви зможете встановлювати будь-який з доступного списку проксі серверів. Оскільки програма відображає країну проксі сервера, вам буде надана можливість вибирати сервер, необхідний на даний момент. Програма знаходить проксі сервери і перевіряє їх на анонімність і працездатність. Сумісна з популярними браузерами. www.proxyswitcher.com.
2
Клацніть правою кнопкою миші по значку програми «Proxy Switcher». Виберіть IP-адресу поруч з прапором країни. Так ви моментально змініть ваш IP-адресу.
3
Щоб завантажити список IP вручну, запустіть програму з вікна браузера, клікаючи по логотипу лівої кнопкою миші. Клацніть по «Download proxy list». Відкрийте папку «New». Перевірте все проксі за допомогою кнопки «Test proxy servers for availability». Зупиніть тест, натиснувши на «Stop Setting».
4
Щоб перемістити для перевірки або видалити адреси зі списку, в необхідної папці в рядку пошуку введіть латинськими літерами назва країни так само, як вона написана в переліку. Для переміщення адрес виберіть один з них і, не відпускаючи кнопки миші, переведіть курсор в потрібну папку.
5
Щоб додати адресу, в папці «My Proxy Servers" клацніть по кнопці «+» (Add new proxy server). У вікні введіть порт і адресу. Щоб видалити, клікніть по кнопці «-» (Remove proxy server).
6
Увімкніть «Proxy», якшо по «Switch to Select Proxy Server».
7
Щоб швидко міняти «IP Proxy», перемістіть ваші робочі адреси в папку «Proxy Switcher». Для цього використовуйте поєднання клавіш «Ctrl + A» і перетягніть список адрес курсором миші.
8
Щоб завжди отримувати «свіжі» проксі адреси, можна безкоштовно підписатися на список проксі . Для цього зареєструйтесь на http://www.aliveproxy.com/free-membership/критика наразі і замовте проксі натисканням відповідної кнопки. На ваш E-mail прийде список з 500 проксі .Сайти де надані IP-адреси: http://www.proxy4free.com/http://www.atomintersoft.com/http://www .proxz.com/
9
Щоб уникнути проблем з інтернет-з'єднанням, вимикайте проксі сервер значком «Switch to Direct Connection».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eg5D17HiNgM
Зверніть увагу
Суспільство »Наука і Бізнес/Як поміняти IP-адреса. Признавайтесь, вам біса цікаво, як же так заходити на сайти і форуми, щоб ніхто не бачив вашого справжнього айпі? Як зайти в гру "від одного", щоб не було перетинів і ви не стали соайпі? Через проксі! (Не забувайте чистити куки після кожного сеансу). Як створити "чистого мульта", яка б не палілся по айпі? А "беспалевная" передача управління?
Корисна порада
Спробуйте Proxy Switcher. Можна змінити МАС адресу пристрою, який підключається до Інтернету. Є багато програм для зміни МАС адреси, спробуйте SMAC 2.7 Pro. Найзручніший спосіб зміни ip адреси. Використовуйте доповнення до вашого браузеру. Законність зміни айпі: читайте ваш договір з провайдером. ip - це всього лише вашу адресу в Інтернеті куди слати пакети інформації. Наскільки законно поміняти наприклад реальний адресу?
Досить часто користувачі використовують для підключення до різних мережевих ресурсів проксі-сервери. Це допомагає обійти заборону деяких сайтів на конкретні IP-адреси або ж отримати доступ до заблокованих ресурсів.
Інструкція
1
В кожному браузері проксі-сервери налаштовуються окремо. Якщо ж вам необхідно повністю підключити комп'ютер до інтернету через проксі-сервер, то налаштуйте властивості мережевого адаптера. Врахуйте, що це призведе до сильного падіння швидкості доступу в інтернет, тому почніть з першого пункту. Відкрийте браузер Mozilla Firefox.
2
Відкрийте вкладку «Настройки» і виберіть меню «Додаткові настройки». Перейдіть до вкладці «Мережа». Знайдіть навпроти пункту «З'єднання» кнопку «Налаштувати» і натисніть її. Встановіть прапорець біля параметра «Налаштування проксі-сервера». Тепер заповніть наступні чотири пункти цього меню адресами проксі-серверів і відповідними портами.
3
Ви також можете вказати адреси сайтів, для доступу до яких не потрібне підключення через проксі-сервери. Для цього введіть їх url-адреси через кому в полі «Не використовувати проксі для».
4
Якщо ви використовуєте браузер Opera, то запустите його і в меню "Налаштування" виберіть пункт "Загальні налаштування". Тепер відкрийте вкладку «Розширені» і виділіть пункт «Мережа», розташований в лівому меню нового вікна. Натисніть на кнопку «Проксі-сервери». Встановіть прапорець навпроти пункту «конфігурація проксі-сервер вручну». Введіть в поля, розташовані нижче, адреси та порти необхідних проксі-серверів.
5
Якщо вам потрібно налаштувати доступ в інтернет через проксі-сервер в глобальному масштабі, то відкрийте список активних підключень до мережі. Виберіть мережевий адаптер, через який комп'ютер отримує доступ до інтернету. Відкрийте його властивості. Виділіть меню «Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості».
6
Тепер вкажіть в полі «Бажаний DSN-сервер» IP-адресу проксі-сервера. Якщо ваш комп'ютер з'єднаний з сервером безпосередньо, то це ж значення пропишіть в поле «Основний шлюз».