Як отримати візу в Дубай.

Дубай - найбільший в Арабських Еміратах місто, що стало останнім часом дуже популярним для туристів у всьому світі. Для того, щоб відвідати Дубай , громадянам Росії необхідно отримати візу. Оформляється вона у Москві.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - дві фотографії 3 * 4;
  • - довідка про доходи або лист від спонсора.
Інструкція
1
Найпростіше отримати візу - це звернутися в туристичне агентство. Відає видачею туристичних віз імміграційна служба ОАЕ. Туристична компанія забронює для вас готель, який звернеться до еміграційної служби, так як такого роду візи відкриваються за запитом сторони, яка приймає туриста.
2
Якщо запит надійде від приватної особи, то найчастіше у видачі візи може бути відмовлено, так як при такому варіанті складніше здійснити контроль над тим, щоб не були порушені терміни перебування.
3
Також у вас зажадають деякі документи, а саме: закордонний паспорт, термін якого обов'язково повинен закінчуватися не раніше закінчення поїздки, медичну страховку. Також вам необхідно пред'явити дві фотографії розміром 3 см * 4 см. Щоб підтвердити свою матеріальну стабільність вам також потрібно надати і довідку з місця роботи про доходи або лист від спонсора (для непрацюючих). Бізнесмени повинні надати запрошення від ділового партнера в Еміратах (приймається як оригінал, так і факсовая копія). Після цього вам запропонують заповнити анкету, яка включає основні відомості, такі як прізвище, ім'я, громадянство, дата і місце народження, дані закордонного паспорта.
4
Емірат Дубай видає електронні туристичні візи, які зараз повністю оформляються он-лайн в інтернеті. У цій візи немає матеріального оригіналу, лише електронна копія, яка висилається на електронну адресу туристу. В аеропорту Дубая потрібно пред'явити роздруковану копію на паспортному контролі. Якщо ви купили тур у великої туристичної компанії, то візу вам видасть співробітник компанії в аеропорту.
5
Є певні обмеження для отримання візи ОАЕ. Зокрема, візу не видадуть самотньою незаміжньою жінці до тридцяти років, якщо вона їде не в складі туристичної групи. Можуть відмовити в отриманні візи навіть заміжньої жінці, якщо вона подорожує без чоловіка або якщо у них з чоловіком різні прізвища. В останньому випадку можна надати свідоцтво про шлюб.
6
Запит про візу в ОАЕ розглядається протягом 5 робочих днів. Консульський збір складає 75 доларів. Слід пам'ятати, що консульський відділ у Москві не працює по четвергах і п'ятницях, як всі державні установи в ОАЕ.