Як скласти резюме для охоронця. Як пишеться резюме охоронця зразок.

Щоб резюме зацікавило співробітника відділу кадрів, його потрібно правильно скласти. Це означає не просто відсутність орфографічних і граматичних помилок, а й виклад даних здобувача в найбільш вигідному світлі.
Інструкція
1
Більшість резюме складаються за єдиним зразком, і резюме на посаду охоронця в тому чісле.Вверху сторінки, праворуч або ліворуч, потрібно вказати крупним шрифтом своє прізвище, ім'я, по батькові. Навпаки, маленькими буквами, адреса, мобільний і домашній телефон та електронну пошту.
2
Потім великими буквами пишеться заголовок "Мета". В даному випадку це здобуття посади охоронця.
3
Наступний заголовок - "Досвід роботи". Там вказуються всі компанії, починаючи з останнього місця. Для цього потрібно розбити сторінку на дві половини. Зліва пишеться період роботи (вказується тільки місяць і рік зарахування на службу і звільнення). Праворуч пишеться назва компанії, посада та основні обов'язки. Так один за одним записуються всі компанії, починаючи з першої.
4
Потім йде пункт "Освіта". Там вказуються всі навчальні заклади, як закінчені, так і не закінчені, так само починаючи з останнього. Пишеться дата надходження та дата закінчення, назва факультету і спеціальність. Якщо був пройдений курс підвищення кваліфікації або отримано додаткову освіту, це потрібно обов'язково помітити в резюме .
5
Наступний пункт - "Знання та навички". Для претендента на посаду охоронця це може бути вміння вести спостереження, володіння вогнепальною зброєю і так далі.
6
Потім графа "Особисті якості". Це може бути: відповідальність, чесність, старанність, посидючість, уважність і так далі.
7
Потім потрібно вказати отримані ліцензії та сертифікати. Графа так і називається "Сертифікати". Для охоронця це може бути ліцензія на носіння зброї та сертифікат про закінчення курсів співробітників ЧОП (приватних охоронних організацій). Якщо були отримані нагороди - ордена і медалі, згадайте про це в резюме .
8
Наступна графа - "Інше". Тут пишеться все, що не увійшло в попередні пункти резюме і особиста інформація. Це можуть бути відомості про сімейний стан, шкідливі звички, наявність або відсутність водійських прав, хобі.