Як вилікувати чиряки в домашніх умовах. Як вилікувати чиряк на нозі в домашніх умовах.

Чиряк представляє собою гнійно-некротичні запалення фолікула волоса і оточуючих його тканин, яке надалі переходить на сальну залозу, а також сполучну тканину. Чиряк не тільки не естетично виглядає, але і дуже хворобливий.
Інструкція
1
Врахуйте, що поки чиряк НЕ дозріє і не прорветься сам, видавлювати його категорично не можна, навіть якщо ви обробили ранку і руки антисептиком. Справа в тому, що гнійник в шкірі знаходиться у своєрідній капсулі, яка руйнується при видавлюванні і гній із ще несозревшего чірья потрапить в лімфу, кров і розноситься таким чином по всьому організму. Коли ж чиряк дозріє, він лопне сам, і з нього вийде весь гній з шматочками омертвілої тканини, які й були «стрижнем» чірья. В цьому випадку ранка заживе швидко.
2
Якщо ж ви хочете, щоб чиряк дозрів швидше, то можна використовувати спеціальні суміші та компреси з народних рецептів. Так, ви цілком можете приготувати суміш із 3 частин мазі Вишневського і 7 частин ялицевої олії. Отриманий склад нанесіть на бинт і прикладіть до чірью, прикрийте все компресорної папером і перев'яжіть ще раз бинтом. Міняйте пов'язку 2-3 рази на добу. В місцях з грубою шкірою ви можете робити компрес тільки з чистого пихтового масла, однак, врахуйте, що в такому випадку можливий опік. Також для якнайшвидшого дозрівання чірья можна використовувати пов'язки з пшеничного і ячмінної борошном. Досить ефективним вважається змішаний зі смолою терпентинового дерева посівної крес.
3
Коли чиряк дозріє, розкрити його легко можна і без розрізу. Для цього також варто прикладати до нього особливі сильнодіючі народні лікарські засоби. Так, наприклад, прекрасно допомагає розкритися чірью пов'язка з меду і кореня нарциса. Допоможе чірью лопнути і змішана з брудом з вуликів медеоносних бджіл смола пінії.
4
Після того як чиряк буде розкритий, необхідно витягнути з нього гній. Для цього можна використовувати, наприклад, мазь Вишневського. Однак врахуйте, що вона має вельми неприємний запах, та й при попаданні на одяг можливі плями, відіпрати які непросто. У зв'язку з усім цим зазначену мазь також можна замінити і коржем з меду, змішаного з борошном, запеченим у тісті цибулею, звареним на молоці цибулею. Крім того, можна також приготувати корж з житнього хліба, змішаного з великою кількістю солі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JgVeadBDzwM