Як зробити шкіряний браслет. простий шкіряний браслет шнурки сам.

Браслет зі шкіри може сплести самостійно навіть дитина. Виглядає це незвичайна прикраса дуже благородно. Такий браслет можна носити на зап'ясті, трохи вище ліктя, а так само на щиколотці.
Інструкція
1
Спочатку необхідно визначитися з видом застібки. Застібки у шкіряних браслетів можуть бути найрізноманітнішими. Як неї може служити проста тоненька зав'язка зі шкіри, а може вишуканий ювелірний карабін зі срібла. Звичайно ж, найпростіше зробити самому браслет із зав'язкою. Для плетіння шкіряного браслета вам знадобиться або 3-6 досить товстих шкіряних шнурків. Від того, скільки ви їх візьмете, безпосередньо залежить товщина майбутнього браслета.
2
З одного боку необхідно з'єднати кінці шнурків. Для цього міцно обмотайте їх ще одним тонким шнурком. Після цього зав'яжіть з нього міцний вузол. Щоб браслет виглядав акуратніше, один з кінців тонкого шнура потрібно буде пропустити через вузол так, щоб був повністю прихований в загальній зв'язці.
3
Потім приступайте до плетіння. Починайте шнурки сплітати разом, як звичайну косичку з волосся на голові. Розділіть їх на три пасма. Крайню праву пасмо необхідно накласти на середню, після цього крайню ліву накладіть на пасмо, що стала середньою. Таким нехитрим способом плетіть до самого кінця, до тих пір поки ви не отримаєте бажану довжину основи для браслета. Браслет буде ефектніше виглядати, якщо ви не будете надто туго затягувати шнурки, а зробите його пишним.
4
Після всіх описаних вище дій обріжте кінці шнурків. Зробити це потрібно так, щоб всі вони стали однієї довжини. Потім так само, як описано в другому кроці, закріпіть другий кінець браслета. Обв'яжіть його тонким шнурком. Ображати всі тонкі шнурки так, щоб їх довжина не була занадто велика. Після цього зв'яжіть їх разом. Ось і все - браслет готовий!
Корисна порада
Коли ви будете розраховувати довжину браслета, то обов'язково додавайте до обхвату своєї руки кілька сантиметрів. Це необхідно для того, щоб браслет відносно вільно сидів на ній.