Як зробити панно з пір'я.

Не кожен знає, скільки дивно красивих речей можна зробити зі звичайного пера. Такі речі прикрасять інтер'єр практично будь-якої квартири. А виготовити їх зазвичай не складає труднощів. Давайте зробимо красиве перо, а точніше, ціле панно з пір'я. Нехай це буде красивий букет з квітів.
Інструкція
1
Підберемо чисті і рівні пір'ячко і акуратно пофарбуємо їх невеликий пензликом, а краще скористатися розпилювачем. Кольори можна використовувати найрізноманітніші, від яскравих і світлих до найтемніших. Візьмемо шматок темної тканини і натягнемо його на п'яльці або на дерев'яну рамку. Відрізка тканини 24х24 см з припуском 2 см на підшивку по всім сторонам нам буде цілком достатньо.
2
Переведемо схему малюнка для нашого майбутнього панно на цигарковий або рисовий папір, прикріпимо папір на тканину по всіх лініях за допомогою великих стібків білими нитками. Тепер зірвемо папір, і на темній тканині у нас вийде виразна схема малюнка.
3
Підберемо пір'я за кольорами, докладемо їх по ниткам до матерії. Але пришивати поки не будемо. Після того, як ми підберемо відповідні за розмірами і квітам пір'ячко, можна приступати до їх пришивання.
4
Спочатку зробимо облямівку. Для неї підберемо декілька одноколірних пір'їнок або взяти пір'я двох кольорів, чергуючи їх.
5
Після того, як у нас буде готова облямівка, пришиємо чотири однакових за кольором довгих пера по контурам середнього і самого великого квітки. Тепер зробимо квітка пишніше, прикріпивши ще кілька бічних пір'я вже іншого кольору. У підстави пір'я-пелюсток прикріпимо маленькі і пухнасті пір'ячко одного кольору з квіткою, але іншого тону. А серцевину майже готового центральної квітки можна зробити зі шматочка шовку або оксамиту або з сінелькі. Таким же способом робимо і інші квіти і стежимо за тим, щоб ниток і підстав пір'я не було видно ніде.
Корисна порада
Готове панно можна вивісити на стіну або встановити на подставочку і поставити на тумбу, де вона і буде красуватися.