Як включити автореєстрацію.

Ви створили прекрасний сайт, з оригінальним дизайном і унікальним вмістом. Тільки от проблема - мало хто обізнаний про його існування, а адже основною метою роботи є залучення цільової аудиторії. Як же слід вчинити, щоб інформацію про Ваш сайт отримало максимально велику кількість людей?
Інструкція
1
Ми будемо виходити з того, що новий сайт вже повністю оптимізований. Тепер його слід зареєструвати в якомога більшій кількості каталогів. Для початківців скажемо, що каталоги - специфічні інтернет-сервіси, що розміщують посилання на різні інтернет-ресурси.
2
Коли ви реєструєте свій новий сайт на подібних сервісах, то він отримує досить багато зовнішніх посилань. Чим більше подібних посилань, тим відомішою стає ваш сайт в мережі. Бажано реєструвати сої сайти в «білих» каталогах. Такі сервіси, на відміну від «сірих» каталогів, не вимагають розміщувати на вашому сайті зворотні посилання. Подібна вимога «сірих» каталогів не лише засмічує сайт зайві посилання, але і знижує його рейтинг в пошукових системах. Процедура реєстрації сайту в каталогах нескладна, але займає багато часу. Простіше скористатися послугами сервісу, що здійснює автоматичну реєстрацію.
3
Розглянемо порядок дій для автоматичної реєстрації нового сайта.Зарегістріруйтесь на одному з сервісів, що надає послуги автоматичної реєстрації. Прикладом такого сервісу є 1рs.ru. він зможе зареєструвати ваш сайт в більш ніж дванадцяти тисячах каталогів і пошукових систем. Зазвичай, такої великої кількості реєстрацій непотрібно. Досить зареєструватися приблизно на тисячі сервісів. Якщо ви ліниві і досить багаті, то фахівці сервісу зроблять всю роботу за вас і всі наступні пункти автоматично відпадуть. Якщо ви хочете контролювати процес, то переходимо до наступного пункту.
4
Створіть на своєму сайті спеціальну сторінку, на якій будуть розміщуватися зворотні посилання на «сірі» каталоги, якщо Ви все ж зважитеся працювати з німі.Заведіте нову пошту для обслуговування реєстрацій.
5
Складіть так багато унікальних описів сайту, як здатна представити ваша фантазія. Одне опис не повинно застосовуватися для реєстрації більше ніж на 30 сервісах.
6
Реєструйтеся на півсотні каталогів в день. Це потрібно для того, щоб ваші реєстрації не сприймалися як спам.Проверяйте стан просування вашого сайту на сервісах типу Веl.ru
Приїхавши в Москву, кожен іноземний громадянин чи громадянин РФ, який проживає в іншому місті, обов'язково повинен оформити реєстрацію - цього вимагає законодавство Російської Федерації.
Інструкція
1
Реєструють приїжджого за місцем перебування, тому, якщо ви живете в готелі або пансіонаті, то нічого робити не потрібно. Адміністрація сама повідомить куди потрібно про адресу вашого проживання.
2
Для реєстрації в орендованій квартирі зберіть наступні документи: - заяву про реєстрацію за місцем перебування (форма 1, бланк візьміть в паспортному столі); - документ, що засвідчує особу (паспорт/свідоцтво про народження для дітей до 14 років); - заява власника житла (при необхідності договір найму або безоплатного користування, завірений у нотаріуса); - якщо квартира не муніципальна - свідоцтво про право на власність та його ксерокопію; - копію фінансово-особового рахунку власника квартири; - ксерокопію паспортів - вашого і господаря житла ; - фотографію.
3
Якщо власник квартири остерігається прописувати вас на своїй житлоплощі, поясніть йому, що йому це нічим не загрожує. Реєстрація не дає вам ніяких прав на житло та по закінченні терміну надання автоматично анулюється, не вимагаючи ніяких дій з боку господаря квартири.
4
Зібрані документи віднесіть в ЄЇРЦ (Єдиний інформаційний розрахунковий центр). Тут же отримаєте, якщо це необхідно, довідку про відсутність у власника боргів по комунальній оплаті і наявності доступних квадратних метрів - за санітарними нормами на кожного зареєстрованого людину має припадати від 6 м?.
5
Віднесіть оформлені документи в УФМС, через три дні тимчасова реєстрація повинна бути готова, але це в теорії. На практиці процес може затягнутися, оскільки можливі черги як в УФМС, так і в ЄЇРЦ.
6
Якщо ви не є резидентом РФ, то для оформлення реєстрації вам знадобиться: копія паспорта (розворот з фотографією і розворот з візою), копія міграційної карти, нотаріально завірений переклад паспорта і всі ті ж документи, що і для громадян РФ .
Зверніть увагу
Якщо ви приїхали в Москву на термін не більше 90 днів, то оформляти реєстрацію не обов'язково. При цьому бажано мати при собі квиток, для підтвердження строку прибуття в город.Іностранним же громадянам необхідно повідомити ФМС Росії про своє місцезнаходження та подати документи на реєстрацію, якщо вони планують провести в Москві більше трьох робочих днів.
Корисна порада
Оформляйте тимчасову реєстрацію самі - довідки, що надаються фірмами, можуть виявитися несправжніми, або вас впишуть в квартиру без відома господаря, а це може доставити вам масу клопоту.