Як навчитися французької мови. Як навчитися іспанському язіку будинку.

Французька мова по праву вважається одним з найкрасивіших мов Європи. Тисячі людей наполегливо вивчають його заради можливості вільно спілкуватися у франкомовних країнах і читати в оригіналі багатющу французьку літературу. Однак французька мова не такий простий і щоб володіти ним на гідному рівні, необхідно не тільки докласти чимало праці і завзятості, а й правильно підійти до самого процесу навчання. Інакше можна витратити дуже багато часу, але так і не досягти поставленої мети.
Вам знадобиться
  • французько-російський і російсько-французький словники, підручник французької мови, граматика французької мови, мультимедійний курс
Інструкція
1
Перш ніж почати вивчення іноземної мови, необхідно поставити для себе конкретний цілі, визначити, чого саме ви хочете досягти в процесі навчання. Це важливий момент. Найчастіше люди, ставлячи собі за мету «навчитися французькому мови », самі заганяють себе в пастку, оскільки ця мета практично недосяжна через свою невизначеності.
2
Сформулюйте завдання іншим способом: навчитися розуміти носіїв мови і пояснюватися з ними; мати можливість читати без словника професійну літературу; вміти легко і правильно писати французькою; володіти мовою на рівні носія, тобто як рідною. Залежно від поставленої мети буде вибудовуватися весь процес навчання і ви зможете чітко зрозуміти, коли вже досягли бажаного.
3
Найпростіше вивчати будь іноземну мову на спеціальних очних курсах. Допомога досвідченого викладача, розроблена навчальна програма і колективна робота в групі дуже сприяють швидкому засвоєнню мови. Не менш ефективні індивідуальні заняття з репетитором, коли є можливість відразу прояснити всі незрозумілі моменти і виправити допущені помилки. Однак не всі і не завжди можуть собі дозволити очні заняття. В цьому випадку залишається тільки самостійне навчання, яке цілком залежить від вашої завзятості, цілеспрямованості та організованості.
4
В даний час розроблено величезну кількість всіляких мультимедійних навчальних програм, які при правильному їх використанні можуть дати ефект не гірше ніж при відвідуванні мовних курсів. Дізнатися про пропоновані методиках і замовити необхідні комплекти можна в інтернеті, де сьогодні існує безліч відповідних сайтів. Так само мультимедійні мовні курси можна придбати в звичайних магазинах, що продають книги та комп'ютерне ПЗ.
5
Проте як би далеко не просунулися сучасні електронні технології, у справі вивчення французької мови не обійтися без традиційних підручників і словників. Для самостійної роботи вам знадобляться французько-російський і російсько-французький словники, підручник граматики або граматичний довідник, збірник широковживаних оборотів (розмовник) і зошит для записів. Навіть якщо ви звикли користуватися електронним перекладачем, не можна нехтувати річний записом іноземних слів і стійких оборотів - це значно сприяє їх засвоєнню.
6
Ніяке вивчення мови неможливо без практики. Тому з самих ранніх етапів навчання постарайтеся знайти для себе можливість спілкування французькою мовою з його носіями. Якщо у вашому оточенні немає нікого володіє французькою, ви можете знайти в інтернеті зарубіжні форуми, де основною мовою спілкування є французька та практикуватися там. Можна знайти нових франкомовних знайомих і спілкуватися з ними по скайпу. І, звичайно ж, намагайтеся якомога більше читати книги на французькій і дивитися фільми без перекладу. Це дозволить засвоїти необхідний запас слів і найбільш вживаних виразів.