Як поставити приховану камеру. Як підключити комп'ютера приховану відеокамеру.

Відеоспостереження стає в наші дні дуже актуальним, хоча і не всі погоджуються на такий контроль «великого брата». З іншого боку, розгул криміналу останнім часом настільки посилився, що цілком зрозуміло бажання, скажімо, банківського керівництва або власників інших підприємств і установ стежити за порядком за допомогою вбудованого «відеооко». Однак приховані відеокамери стають популярні в під'їздах житлових будинків і навіть на сходових клітинах, по практичності і рівню безпеки не поступаючись домофону. Як і в яких місцях краще встановити приховану камеру, якщо без відеоспостереження в домашніх умовах не обійтися?
Інструкція
1
Прихована камера будинку - незамінний варіант, якщо господарі сумніваються в порядності домробітниці або нянечки, хочуть поспостерігати за поведінкою дітей в відсутність дорослих і навіть «застукати» на місці злочину невірного чоловіка або дружину. І якщо в офісних приміщеннях і на підприємстві встановити приховану камеру допоможуть фахівці, то у себе вдома доведеться діяти самим. Сучасні відеокамери для прихованого спостереження мають настільки мініатюрні розміри, що їх можна заховати майже в будь-якому місці.
2
Якщо вам потрібно організувати приховане відеоспостереження в спальні, то оптимальним варіантом для цього є тумбочка і різноманітні предмети на ній. Заховати пристрій можна як за речами, так і в них самих.
3
Гарна ідея - розташувати відеоспостереження у верхній частині кімнати: на антресолі або карнизі. В цьому випадку, камера повинна бути досить непомітною, але перевага незаперечно: зверху кут огляду набагато краще, завдяки чому на відео відобразиться все, що відбувається в кімнаті.
4
Телевізор і комп'ютер - неодмінні атрибути багатьох спалень, тому мініатюрну камеру прихованого відеоспостереження легко вмонтувати в ці прилади. Зручно вбудовується відеокамера в динаміки, що підключаються до персонального комп'ютера.
5
Відмінний варіант «гри в шпигунів» - це звичайна книжкова полиця. Відеокамеру можна прилаштувати як на самій полиці, так і заховати в книгу. Останній варіант, звичайно, набагато виграшніше.
6
В дамській спальні або дитячій кімнаті надійним «притулком» для прихованої камери стануть м'які іграшки або моделі автомобілів, якщо йдеться про кімнату хлопчика. Краще вибирати ті, які не так часто беруть в руки, інакше відеоспостереження можуть виявити, а сам пристрій - пошкодити.
7
Дуже популярне «укриття» для відеокамер - велике дзеркало. Зазвичай для цієї мети купують двостороннє дзеркало, зі зворотного боку якого встановлюють приховане відеоспостереження. Втім, існують і такі двосторонні дзеркала, які вже оснащені прихованою камерою.
8
Якщо в кімнаті є лампочки, які рідко запалюються, можна спробувати «вести репортаж» з їх допомогою. Тут головне - бути впевненим у тому, що цю лампочку ніхто не включить і не спробує вивернути, щоб замінити на нову.
9
Кімнатні квіти - ідеальне сховище для прихованої відеокамери, при цьому чим пишніше і рунистої квітка, тим більше вірогідність, що ваші шпигунські штучки опиняться непомітними. Квіти в кімнаті - явище природне, тому навряд чи на ваш маневр хтось зверне пильну увагу.
10
І, нарешті, для ледачих, в спеціальних магазинах прихованого спостереження продаються різноманітні предмети побуту. Це кулькові ручки, годинники, кавові чашки, запальнички, мобільники - в ці речі вже вмонтована прихована камера, причому так уміло, що навряд чи викличе підозри навіть самих уважних людей.