Як оформити візу в посольстві.

У різних країн своя процедура видачі віз, про деталі отримання візи тієї країни, яку ви хочете відвідати, потрібно дізнаватися на сайті консульських відділів. Однак існують загальні принципи, як отримати візу самостійно.
Інструкція
1
Найпростіше отримати будь-яку візу , купивши тур в туристичному агентстві. У більшості випадків турфірма бере на себе всю організацію. Для більшості консульств особиста присутність туриста необов'язково, хоча є й винятки. Наприклад, отримання візи США проводиться тільки після особистої співбесіди з працівником консульства.
2
Якщо ви їдете самостійно, не в складі туристичної групи, то вам необхідно надати в консульство документи, що служать підставою для видачі візи. Це може бути підтвердження броні готелю (на фірмовому бланку і з печаткою), авіаквитки з датами прибуття і відбуття. Якщо ви їдете по приватному запрошенню. Необхідно принести його оригінал або копію. У запрошенні має бути вказано ваше ім'я, терміни перебування, а також підтвердження того, що запрошуюча сторона забезпечить вас проживанням. Для тих, хто їде в ділову поїздку, необхідно пред'явити запрошення від бізнес-партнерів або від організації (наприклад, виставкової фірми або організаторів конференції).
3
Більшість консульств пропонують заповнити анкети. Зазвичай вони заповнюються мовою країни або російською або латиницею. У деяких країн обширні питання, які потребують дати досить особисті питання - наприклад, дівоче прізвище матері та її місце проживання або місце роботи найближчих родичів. Інші країни цікавляться стандартною інформацією - ім'я, прізвище, номер закордонного паспорта, дата народження. Зараз багато країн надають можливість заповнити анкету он-лайн, і в цьому випадку обробка запиту відбувається швидше.
4
Деякі консульства просять принести і старі закордонні паспорти, в яких є видані раніше візи і відмітки про перетин кордонів. У пакеті документів обов'язково повинна бути медична страховка. Без неї візу , швидше за все, не видадуть. Більшість страхових компаній пропонують програми по страхуванню життя і здоров'я туристів закордоном.
5
Вам необхідно заплатити консульський збір. У різних країн своя вартість консульського збору, але в середньому вона становить 30-50 євро.