Як приховати шар у Photoshop. Як приховати шар у фотошопі.

Цілі, які ви переслідуєте, працюючи з зображеннями в програмі Фотошоп (Photoshop), можуть бути різними: трохи підкоригувати недоліки зовнішності, зробити фотомонтаж, намалювати красиву картинку ... У будь-якому випадку, навіть самому простому, без роботи з шарами НЕ обійтися. При редагуванні, вам неодноразово доведеться приховувати або, навпаки, включати шари.
Інструкція
1
Відкриваєте зображення, яке треба редактіровать.В верхній панелі «Файл-Редагування-Зображення ...» знаходите « Шар » (Layer). Всі функції по роботі з шарами - здесь.Также можна бачити, що відбувається з шарами зображення, якщо попередньо вибрати в розділі "Вікно" (Window) однойменну функцію. Хоча, звичайно це невелике вікно відкривається за замовчуванням. Чи полягає зображення з шарів, і що вони з себе представляють, видно якраз у вікні « Шар ». Є й так званий швидкий перехід - це комбінація клавіш Shift + Ctrl + N. Її найчастіше використовують упевнені користувачі і професіонали, у яких робота з програмою і, відповідно, з шарами доведена до автоматизму.
2
Якщо вам треба приховати який-небудь шар, приберіть галочку з назви потрібного вам шару (або їх групи) - там, де намальований очей. І шар перестане бути видимим.
3
Сховати шар в Photoshop можна частково. Тоді вийде дуже цікавий ефект. Наприклад, картинка, з якою ви працюєте, складається з декількох шарів (або ви зробили її такою - на ваш смак) Виділяють один шар за вибором і поступово зменшуєте заливку (відсоток заливки, т. Е. Видимості шару, знаходиться у відкритому вікні «Шари-Канали-Контури»). Результат - зображення стає прозорішою.
Корисна порада
Якщо клікати на зображення ока у вікні «Шари» разом з натиснутою клавішею Alt, то будуть приховані всі видимі шари крім цього. Повторне натискання відновить приховані слоі.Еслі вам доводиться в процесі роботи приховувати і робити видимими велику кількість шарів, давайте їм зрозумілі, а головне - чітко систематизовані назви. Інакше запутаетесь.Скритіе шару може стати в нагоді не тільки для того, щоб «грати» із зображеннями. Така функція у багато разів прискорює друк (за умови, звичайно, що без приховуваних шарів можна обійтися).