Як зв'язати гачком кофту. Як зв'язати кофту гачком розмір.

Одяг з ажурного плетіння додає образу жіночності та сексуальності. А зв'язати гачком кофту, плаття, топ або навіть купальник не складе великої праці, якщо є пряжа, гачок і знання простих елементів техніки в'язання гачком.
Інструкція
1
Знайти рукодільницю, яка не знайома з технікою в'язання гачком просто неможливо. За допомогою гачка і переплетення нитки можна вив'язати все, від красивих мережив до великих виробів. Для в'язання кофти вам необхідно знати самі основні елементи техніки в'язання гачком - це повітряна петля, ланцюжок, петля повороту, щільна петля, напівстовпчик без накиду, стовпчик з накидом, стовпчики з двома і трьома накидами, два або три стовпчики разом, піко або інша назва горбик.
2
Щоб зв'язати гачком кофту в першу чергу побудуйте викрійку вироби необхідного розміру або використовуйте готові викрійки. Після чого розрахуйте кількість пряжі відповідно до розміру готового виробу і вибраним номером гачка. Починайте в'язати кофту з деталі спинки. Для вив'язування деталі спинки з повітряних петель наберіть необхідну ширину, згідно викрійці, і в'яжіть основним узором.
3
Перед кофти складається з двох поличок, тому в'яжіть їх симетрично відносно один одного основним узором згідно викрійці вироби.
4
Готові деталі переду і спинки зшиваєте по плечових швах, а що вийшли краю пройми обв'язують стовпчиками без накиду, і з другого ряду продовжуєте в'язання основним узором до необхідної довжини рукава. Для ущільнення краю рукава останні два ряди пров'язуйте стовпчиками без накиду.
5
Коли всі основні деталі готові приступайте до їх складання. Для початку виконайте шви рукавів і бічні шви спинки і переду. Обв'яжіть набрані краю переду і спинки двома рядами стовпчиків без накиду. По краю правої і лівої полички переду зв'яжіть планочки ниткою в два складання, при цьому праву планку в'яжіть з урахуванням петель для гудзиків. Після цього обв'яжіть виріз горловини ажурним візерунком на свій розсуд. Пришийте гудзики і кофта, виконана своїми руками готова.