Як визначити номер кольору.

Кожен веб-дизайнер, оформляючи сторінки сайту, створюючи логотип або колаж, обов'язково вирішує, в якій колірній гамі оформити свою роботу. Вибір квітів дуже важливий, якщо ви не хочете, щоб відвідувачі покинули вашу сторінку через 2 хвилини, вирішивши, що здорові очі важливіше будь-якої інформації, якою ви готові поділитися.
Інструкція
1
Припустимо, ви знайшли фотографію або малюнок, на якому добре поєднуються кольору і відтінки, і захотіли використовувати вдалий досвід, однак не можете підібрати потрібний колірний тон. Запустіть графічний редактор Adobe Photoshop і відкрийте в ньому вибране зображення.
2
У головному меню вибирайте пункт Window і відзначте опцію Info. На екрані з'явиться вікно інформації, в якому на вкладці Info відображається цифровий код кольору будь-якої ділянки, над яким ви тримаєте курсор. Вкладка складається з 4 частин. У верхній лівій кольору відображаються у форматі RGB (екранна модель), у верхній правій - у форматі CMYK (поліграфічна модель - визначає кольорову гаму для друку). У цифровому коді моделі RGB перша пара цифр визначає відтінки червоного (Red), друга пара - відтінки зеленого (Green), третя - синього (Blue). Запишіть цифрові значення для R, G і B.
3
На панелі інструментів клацніть два рази по значку палітри кольорів. У розкрився діалоговому вікні введіть значення для R, G, B і натисніть кнопку OK для підтвердження. Кольором переднього плану стане той відтінок, який ви обрали на зображенні.
4
Зверніть увагу на діалогове вікно палітри кольорів. Якщо лівіше кнопок OK і Cancel ви бачите трикутник зі знаком оклику, це означає, що обраний колір не може бути відображений засобами поліграфії. Маленький кубик означає, що поточний колір не відповідає стандартній палітрі Web. У маленькому квадратику під ним пропонується найближчий колір зі стандартної Web-палітри.
5
Є інший спосіб визначити номер кольору . У головному меню вибирайте пункт Image, потім Mode. У випадаючому списку відзначте RGB Color. На панелі інструментів вибирайте інструмент Eyedropper Tool («Піпетка»). На панелі властивостей у віконці Sample Size можна визначити, звідки «Піпетка» буде брати колір: з однієї точки (Point) або усереднений колір з області 3х3, 5х5 і т.д. пікселів. Після того, як ви взяли зразок кольору , він стане кольором переднього плану на панелі інструментів. Інструмент «Піпетка» можна також вибрати, натиснувши на клавішу I.
Зверніть увагу
Якщо ви збираєтеся додати цифровий код знайденого кольору в атрибут color в документі HTML, не забудьте перед цифрами поставити значок #.