Як нарощувати нігті на типсах акрилом. наростити нігті акрил тіпси.

Акрилові нігті є досить міцними і надійними. При хорошому виконанні роботи зовні їх відрізнити від справжніх можна. Сама акрилова маса досить швидко застигає, а за допомогою спеціальних порошків, які додають в акрилову масу, додає нігтям природний колір. Акрил легко можна зняти, використовуючи спеціальний розчинник.
Вам знадобиться
  • - тіпси;
  • - антисептик (розчин мірамістину);
  • - велика і мала пилки, буфи;
  • - праймер;
  • - тіпсорез.
Інструкція
1
Обов'язково вимийте руки і очистіть їх за допомогою антисептика (розчином мірамістину). Акуратно зніміть верхнє покриття на нігтях (для цього візьміть велику пилку). Працюйте так, щоб всі руху пилки в точності збігалися з лініями росту нігтів. Коли поверхня нігтів буде рівною - видаліть пил.
2
Тепер потрібно зачистити кутикулу: візьміть пилочку з найменшим зерном і відсуньте їй кутикулу.
3
На кожен ніготь підберіть тіпс за розміром.
4
Підпиляєте той край, який буде прилягати до самого ногтю.Пріклейте тіпс клеєм.
5
Тіпсорезом приберіть зайву довжину.
6
За допомогою пилки 100 * 100 надайте форму кожному майбутньому нігтя.
7
бафом (універсальної спеціальною пилкою м'якого абразиву) або пилою 120 * 180 обробіть всю поверхню тіпсa і приберіть кордон між ним і нігтем.
8
Після застосування бафов і пилок кошторисі тирса щіткою.
9
Покладіть невелику кількість праймера (матеріалу, який застосовується для попередньої підготовки поверхні нігтя перед нанесенням акрилового покриття) на пензлик, а потім нанесіть його так, щоб ваш ніготь засверкал.Старайтесь уникати навіть малого попадання праймера на шкіру. Після цього обробіть праймером тіпс.
10
Одягніть тіпс на ніготь. Прослідкуйте, щоб тіпс розташовувався саме під куточками нігтя, інакше ніготь сможетбистро зламатися або тріснути. Закріпіть тіпс.
11
Повторно нанесіть праймер: нанесіть акриловий (білий) кульку на тіпс і розподіліть його по всій поверхні нігтя.
12
Нанесіть на «справжній» ніготь крапельку (рожевий кульку) акрилу таким чином, щоб, рожевий ібелий - обидва шари, злегка перетиналися. І другий кульку нанесіть в районі кутикули. Зробіть це так, чтобиповерхность самого нігтя і його боку були рівними (поверхня нігтя повинна бути влажноватой).
13
Акуратно підпиляєте нарощений ніготь.
14
Після кожного нарощування нігтя промийте кисть браш-клінера і витріть її про серветку.