Як назвати козу. Кличка для кози.

Вам подарували козу або ви її вирішили купити, а з ім'ям ще не визначилися. Не хочеться звертатися до найпопулярніших прізвиськами, адже, ваша коза повинна мати гарне ім'я. При виборі клички кози можна враховувати її породу або місяць народження, а можна просто уважно подивитися на козеня, і ім'я готово.
Інструкція
1
Зазвичай, коли народжується маленький козеня в селах прийнято давати кличку за назвою місяця, в який йому пощастило народитися. Так, козеня, народившись восени, у вересні автоматично отримує ім'я - Сентябренок. Ви можете по-різному провідмінювати місяці, щоб відрізнятися від своїх сусідів, які розводять кіз. Приміром, зимовим козам можна дати кумедні імена - Декабріна, Январка, Февралька, а весняним - Марта, Апрелевка, Майка, літнім - Іюнка, Іюлька (Юлька), Августина, осіннім - Сентябрина, Октябрина, Ноябрина.
2
Зверніться до родоводу кози. Наприклад, якщо ви простежили життя однієї кози, то можете знати, від якої кози вона народилася (її мама) і хто, в свою чергу, у ній народиться. Так можна дати імена, що починаються на одну букву - лантухом, Кучерява, Красуля.
3
Імена, що відносяться до породи кози. Існує маса порід кіз - від швейцарської зааненской до горьковской російської. Горьківські кози вважаються кращої російської породою кіз. Дані кози дають приблизно 1000 літрів молока на рік, що дуже цінно для фермерів. Тому, можна і придумати кличку козам під стать їх продуктивності - удійності, Здорівка, Лучшайшая, Молочник (козел), Пріходка!
4
Хто дотримується прикмети, тому слід називати кіз за назвою найближчих річок, щоб вони молоко давали багато, немов наповнюючи річки. Наприклад, з річкою Волгою асоціюється кличка Волговятка, а з Камою - Камочка і т.д.
5
Якщо ви займаєтеся вивченням іноземних слів, то можна застосувати їх на кличках кіз. Знайдіть красиві слова, наприклад, переклад слів - красива (Белла - по-італійськи), весела (Фані - по-англійськи), багата, краща, велика і т.д. Ваші кози будуть виділятися із загального стада воістину звучними і незвичайними іменами.
6
Поширена давати імена козам, такі ж, як у людей. Напевно, ви не раз зустрічали козу Машку, Зойку або Настю? Можете вибрати один з таких варіантів, зрештою, ім'я має сподобатися не тільки вам, але і самої козі.