Як посмажити м'ясо м'яким. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Щоб смажене м'ясо було м'яким, необхідно з усією відповідальністю підійти до вибору початкового продукту. Причому як в сенсі віку тварини, так і частини туші, яку збираєтеся смажити. М'ясо корів і баранів, забитих у віці старше 3-4 років, в будь-якому випадку, жорсткіше м'яса молодих тварин, тому його необхідно маринувати. Це не означає, що інакше стейк по текстурі буде нагадувати підошву, а корейка - не піддаватися ножа, але під дією маринаду таке м'ясо , однозначно, стає м'якше.
Вам знадобиться
  • м'ясо;
  • лимонний сік;
  • рослинне масло;
  • спеції і прянощі;
  • ніж;
  • обробна дошка;
  • сковорода.
Інструкція
1
Вибирайте для стейків товстий або тонкий край яловичини, а також вирізку. Із задоволенням повечеряти смаженою свининою, якщо купите шию. Отримайте насолоду від баранини, вибравши корейку. Чи не було м'ясо розморожені, нескладно визначити, якщо натиснути на нього. Ямка на Дефростированное м'ясі збережеться протягом 1-2 хвилин, тоді як на свіжому - пропаде практично відразу. Скласти враження про вік тварини можна, розглянувши його ребра. Справа в тому, що чим старше свиня, корова або баран, тим вже відстань між реберними кістками, а самі кістки - масивніше. Якщо продавець на ринку клянеться, що перед вами ягня, саме по реберної частини ви можете визначити, вірити йому чи ні.
2
обробляють м'ясо в той же день, коли воно було придбано. Якщо стоїть завдання нарізати, завжди робіть це виключно поперек волокон. Яловичину або свинину, нарізану вздовж волокон, тобто буде складно. Яку б частину туші ви не вибрали, якщо на ній є зайвий жир, видаліть його не замислюючись. Не обов'язково викидати, приберіть в морозилку. Можливо, він стане в нагоді, коли будете робити фарш для котлет.
3
Відбийте шматки. Приготуйте класичний маринад для смаженого м'яса, змішавши в рівних пропорціях лимонний сік і рослинне масло. Додайте трохи солі і перцю. Обмажте шматки вийшла сумішшю, складіть в миску так, щоб між ними не залишалося зазорів. Зверху вилийте залишився маринад і приберіть на 30-40 хвилин у холодильник. Множинні поради з Маринівка м'яса протягом 12 годин (і більшого часу) не несуть в собі нічого, крім спроби збільшити збереження продукту. Для того, щоб м'ясо стало м'якше, ніж півгодини зазвичай достатньо.
4
Розжарите сковороду. Краще брати посуд з антипригарним покриттям і не використовувати при смаженні масло, так як якась його частина вже вбралася в м'ясо разом з маринадом. Намагайтеся перевертати шматки тільки один раз. Саме це - запорука гарної рум'яної скоринки. Пам'ятайте, що ступеня прожарювання є тільки у яловичини, позбавленої кісток. Телятина на кісточці, а також всі види баранини і свинини повинні піддаватися термічній обробці до повної готовності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=STivrgrdVNU