Як встановити розетку на гіпсокартон. вбудовуються резетки під гіпсокартон.

Вирішили зробити ремонт, вирівняти стіни гіпсокартоном ? Правильне рішення. Адже воно дозволить швидко, економічно заховати від сторонніх очей всі дефекти і нерівності стін. Одне бентежить - на нових стінах немає ні вимикачів, ні електророзеток. Справа ця зарадити: встановіть їх самі.
Інструкція
1
Ще до того, як кріпити на дерев'яну решітку листи гіпсокартону, зробіть монтаж електросхеми. Для цього визначитеся з місцем установки вимикачів і електророзеток.Електропровода укладіть в гофрований шланг і закріпіть до каркаса. Кабель від розподільної коробки підведіть до місця установки електророзетки. Воно повинно бути розташоване на висоті 250-300 мм від підлоги і на мінімальному видаленні від підключається електропрібора.Почему саме таку відстань від підлоги? Тому що при розташуванні електророзетки нижче буде утруднена робота пилососа. А при більш високому розташуванні на неї буде чинитися додаткове навантаження у вигляді ваги електропроводи підключеного електроприладу. Чим вище розетка, тим більше навантаження.
2
Коли місце установки вибрано, на стіні з гіпсокартону відзначте центр майбутньої розетки. З центру накресліть коло діаметром 68мм. Це буде установче місце для коробки під електро розетку .Заранее подбайте про придбання настановних коробок для монтажу на гіпсокартон, т.к. вони відрізняються від інших способом кріплення на стіні.
3
За накресленому колі виріжте спеціальною насадкою до дриля отвір в аркуші гіпсокартону. У цей отвір встановіть монтажну коробку, попередньо пропустивши всередину неї електропровода.Необходімо врахувати, що висота настановної коробки стандартна і дорівнює 45 мм. Якщо відстань від основної стіни до зовнішньої поверхні листа гіпсокартону буде менше, то отвір під настановну коробку доведеться поглибити в основну стіну.
4
Закріпіть коробку в отворі, для чого гвинтами підтягніть лапки до внутрішньої сторони листа гіпсокартону. Потім зробіть затяжку так, щоб настановна коробка не рухалася.
5
Підключіть провід до розетки, попередньо витягнувши його з коробки на відстань 10-12 см. Потім за допомогою гвинтів закріпіть розетку до настановної коробці, вирівняйте її і закрийте декоративною планкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r_xzIzxtUrA
Зверніть увагу
Усі роботи з монтажу електропроводки та встановлення електророзетки робіть при відключеному напрузі.