Як збити температуру парацетамолом. парацетамол збиває температуру.

Найпоширенішим засобом для зниження підвищеної температури тіла є парацетамол. Він дозволений до застосування як дорослими, так і немовлятами. Різноманіття лікарських форм дозволяє точно розрахувати дозування препарату і швидко досягти бажаного терапевтичного ефекту.
Інструкція
1
Самою зручною лікарською формою парацетамолу для грудних дітей є ректальні супозиторії. Дозування можна розраховувати як по вазі малюка, так і за віком. Для дітей перших трьох місяців життя існують супозиторії на основі парацетамолу дозуванням 50 мг. Вони дозволяють збити температуру дитині вагою до 6 кг.Для дітей постарше свічки випускаються в дозуванні 100 мг. Якщо вашій дитині менше 3 років і його вага становить 7-16 кг, слід використовувати дані супозиторії. Дітям до року (вагою 7-10 кг) рекомендується вводити одну свічку, дозування препарату у більш старших дітей розраховується індивідуально, залежно від показань термометра. При субфебрильної температури достатньо буде одного супозиторія 100 мг, стійкий фібрілітет є показанням для збільшення дозування до 200 мг (дві свічки) .Діти 3-10 років (вагою 17-30 кг) для зниження температури буде потрібно один супозиторій 250 мг. У більш старшому віці показано збільшення дози до 0,5 г.
2
Супозиторій вводиться в пряму кишку після очисної клізми або мимовільного випорожнення кишечника. Максимальна добова доза парацетамолу не може перевищувати 60 мг/кг маси тіла.
3
Парацетамол у вигляді солодкого сиропу може використовуватися з шестимісячного віку. Піврічній малюкові для зниження температури призначається по 1/2 мірної ложці ліки (60 мг). Доза однорічної дитини - 1 ложка (120 мг). До трьох років дозу сиропу можна збільшити до півтора мірних ложок, а до шести - до двох. Діти 6-12 років можуть приймати по 2-3 мірні ложки ліки. Дозування сиропу з парацетамолом для дітей старше 12 років становить 3-5 мірних ложки (залежно від маси тіла дитини).
4
Парацетамол в таблетках призначається дітям старше 6 років. Розчинна форма препарату (шипучі таблетки) дозволена до застосування тільки з віку 15 років (при досягненні пацієнтом ваги 50 кг). Дозування ліків розраховується, виходячи з ваги хворого і становить у середньому 10-15 мг/кг. Шипучі таблетки необхідно перед прийомом розчинити в 100 мл води, а звичайну - просто запити великою кількістю рідини.
5
Препарат не може прийматися більше 4 разів на добу, тому якщо жар повернувся раніше, ніж через 6 годин після прийому парацетамолу, для нормалізації температури потрібно вибрати інший засіб (наприклад, ібупрофен). Якщо лихоманка не проходить протягом трьох днів, необхідно звернутися до лікаря для з'ясування її причини та коригування лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XVxTcE3ZvtA