Як запустити програму в Windows.

На дворі давно вже XXI століття, а багатьох до сих пір вводить в ступор така проста дія, як запуск програми в Windows. І це притому, що більшість продуктів русифіковані і зрозумілі у використанні.
Інструкція
1
Неважливо, яку програму вам треба встановити - для комп'ютера вони всі однакові. Тому сміливо використовуйте диск з потрібною програмою або запускайте попередньо скачаний з Інтернету файл.
2
У більшості програм існує функція «Автозапуск». Тобто все, що вам потрібно, це вставити диск в дисковод і дочекатися, поки на моніторі не відобразиться гарне віконце з інструкціями: що робити далі.
3
Якщо включення програми автозапустілась (або не повинна була), дійте вручну.
4
Знайдіть у списку файлів програми (а їх, як правило, декілька і шлях до них лежить «Пуск» - «Програми» -...) файл з розширенням .exe. І клікайте по ньому. Якщо таких файлів раптом виявиться кілька, нічого страшного не станеться, якщо спочатку ви виберете не той.
5
У віконці буде запропоновані дії на вибір. Як правило, треба з усіма погоджуватися, натискати спочатку «Згоден» (якщо все не по-російськи, то «Accept» або «Yes»), а потім «Далі» («Next») і в кінці - «Готово» (« ОК »).
6
Зазвичай наприкінці установки потрібне перезавантаження системи. Її ви можете зробити відразу, щоб почати роботу з програмою, або відкласти на потім. Але тільки після перезавантаження можна буде остаточно запустити програму в Windows
Зверніть увагу
Складнощі можуть виникнути, коли програма призначена для однієї версії Windows, а ви намагаєтеся запустити її в іншій. Наприклад, ви поставили Vista або Windows 7, а раніше користувалися XP. В цьому випадку система запропонує перевірку на сумісність (або вам треба буде її вибрати) - чи відбудеться нормальний запуск програми. Ви можете відмовитися, але все одно запустити файл. Швидше за все, просто нічого не відбудеться.
Корисна порада
Дуже часто для запуску програм потрібен час, але користувачі панікують і думають, що раз на моніторі нічого не відбувається, то вони щось зробили не так. Зачекайте кілька хвилин, не переривайте процес.