Як знайти драйвера на веб-камеру.

У наш час Skype - дуже популярний і затребуваний спосіб спілкування через інтернет. Адже дуже зручно не тільки чути опонента, а й бачити його. До того ж для спілкування в скайпі не потрібно мати швидкісний інтернет. Головний атрибут, який повинен бути, це веб-камера . Для правильної роботи веб-камери потрібні драйвера, без яких вона просто не буде нормально функціонувати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, веб-камера, програма Device Doctor, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Залежно від моделі веб-камери драйвера можуть йти в комплекті. Якщо їх там немає, існують і інші способи знайти драйвера. Операційна система Windows має дуже гарною функціональністю і вбудованим набором драйвером. При цьому часто для багатьох пристроїв Windows встановлює їх автоматично.
2
Підключіть веб- камеру до комп'ютера. Спрацює система «Автоматичного виявлення пристрою». Якщо підключений пристрій буде розпізнано системою, почнеться автоматичне встановлення драйверів до цього пристрою. Інформація установки буде відображатися в правому кутку панелі інструментів Windows. Після завершення процесу установки може знадобитися перезавантаження системи, після якої пристрій буде готовий до роботи.
3
Якщо системі не вдалося автоматично встановити драйвери для веб-камери, доведеться це зробити вручну. Скачайте і встановіть на свій комп'ютер програму Device Doctor. Програма автоматично визначає пристрій і встановлює для нього драйвера. Запустіть її, перед цим підключивши веб- камеру до комп'ютера. В головному меню програми виберіть команду «Сканування комп'ютера». Після проведення сканування у вікні будуть відображені пристрої, драйвера для яких потрібно встановити чи оновити.
4
Серед них буде і підключена до комп'ютера веб-камера . Виберіть її зі списку пристроїв. Справа є команда «Оновити», клікніть по ній мишкою. Програма автоматично здійснить в інтернеті пошук доступних драйверів. Після буде запропоновано встановити останні версії драйвера для цього пристрою. Погоджуєтеся, після чого він буде автоматично викачаний і встановлений. Після перезавантаження комп'ютера пристрій буде розпізнано і готове до роботи. Оновлювати драйвер для веб-камери можна точно таким же способом.