Як отримати візу до Голландії.

Якщо ви вирішили відвідати Голландію , вам знадобиться шенгенська віза. Громадяни Російської Федерації можуть отримати голландську візу, звернувшись до Посольства Нідерландів або Нідерландський Візовий Центр в Москві, в Генеральне Консульство в Санкт-Петербурзі або в Консульство в Південно-Сахалінську. Перед зверненням за візою вам знадобиться підготувати необхідний пакет документів.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт, дійсний не менше 3 місяців після повернення з поїздки і містить 2 вільні сторінки;
 • - використаний паспорт з шенгенськими візами (якщо є);
 • - ксерокопії заповнених сторінок внутрішнього паспорта;
 • - 2 кольорові фотографії (3,5 Х 4,5 см);
 • - анкета;
 • - проїзні квитки в обидва кінці;
 • - бронь готелю;
 • - медичний страховий поліс з покриттям не менше 30000 євро, дійсний на території Шенгену;
 • - підтвердження наявності фінансових коштів (з розрахунку 34 євро на добу на людину);
 • - довідка з місця роботи із зазначенням посади, дати прийому на роботу, зарплати і відомостей про наданий відпустці;
 • - оплата консульського збору.
Інструкція
1
Насамперед, заповніть візову анкету. Заповнювати її потрібно англійською або голландською мовами. Анкета повинна бути заповнена на комп'ютері.
2
Подавати документи на візу можна тільки за попереднім записом. Запис проводиться за допомогою календаря на сайті Посольства - http://russia-ru.nlembassy.org/Наши_услуги/Визовый_отдел/Визовый_отдел. Прийом документів починається за 3 місяці до дати передбачуваної поїздки і закінчується за 3 тижні до неї. Ви можете вибрати будь-який зручний час у цьому проміжку.
3
Якщо ви є приватним підприємцем, вам знадобиться докласти до основних документів копію реєстрації підприємства в ТПП Росії та копію ІПН.
4
Школярам і студентам потрібно подати довідку з навчального закладу. Якщо поїздка запланована на період навчання, знадобиться другий довідка з дозволом бути відсутнім на заняттях.
5
Пенсіонерам та непрацюючим громадянам потрібно додати копію пенсійного посвідчення та підтвердження фінансової спроможності (спонсорський лист, виписку з банку і т.д.).
6
Якщо ви їдете на запрошення, вам знадобиться оригінал запрошення, гарантійний лист (Garant-verklaring), видане муніципалітетом міста, де живе запрошує, довідка про його щомісячному доході за останні 3 місяці (сума повинна становити не менше 1200 євро на місяць) і посвідчення особи (копія паспорта або посвідки на проживання). Якщо ви їдете до найближчих родичів, докази їх платоспроможності надавати не треба.
7
На дітей заповнюється окрема анкета і додається копія свідоцтва про народження. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно додати оригінал і копію нотаріально завіреного дозволу на виїзд від другого батька. Оригінал буде повернуто вам, і ви покажіть його при виїзді з РФ.
8
Якщо дитина їде у супроводі третіх осіб, потрібно представити оригінал і копію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків. Якщо дитина проживає з одним батьком і місцезнаходження другого невідоме, необхідно надати відповідну довідку з поліції або інших компетентних органів.
Зверніть увагу
Консульський збір складає - 1010 рублів.
Корисна порада
Заповнити візову анкету ви зможете на сайті Посольства - http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/download.aspxПроследить етапи оформлення візи можна, перейшовши за посиланням http://www.netherlandsvac-ru.com/russian/track.aspx