Як вибрати хороший принтер.

Нелегко розібратися у величезній різноманітності принтерів , представлених в комп'ютерних магазинах. Як не помилитися і купити такий апарат, який відповідав би всім вашим вимогам? Для цього розберемося, які принтери бувають і як вони поділяються.
Інструкція
1
Принтери бувають матричні, струменеві та лазерні. Матричні машини вже відходять у минуле, так як швидкість у них невисока, та й якість залишає бажати кращого. Струменеві принтери - вже наступне покоління друкуючих машин. Швидкість друку і якість цих принтерів на порядок вище, ніж матричні. Їх також можна використовувати для друку фотографій. Лазерні апарати є найсучаснішими з усіх трьох видів принтерів і, природно, їх швидкість найвища.
2
Вибираючи модель, необхідно в першу чергу визначитися, для яких цілей вам потрібен принтер. Якщо вам потрібен домашній принтер, на якому ви періодично будете друкувати особисті документи, то вам підійде найдешевший струменевий.
3
Якщо ви друкуєте дуже багато документів, то можна купити лазерний принтер, з можливістю перезаправлення чорнила. Всі нюанси заправки ви можете дізнатися у продавців-консультантів.
4
Для того, щоб друкувати якісні фотографії, вам потрібен фотопринтер.
5
Особливу увагу слід звернути на швидкість і якість друкувального апарату. Звичайно, ці складові у нових технологій набагато вище, але навіть серед машин однієї лінії вони можуть разюче відрізнятися один від одного. Тому уважно протестуйте пропоновані принтери.
6
Важливим моментом при купівлі принтера є вартість і ресурс нових картриджів, а також можливість їх заправки. Не секрет, що іноді вартість картриджа може бути дуже висока - близько чверті вартості нового принтера. Також варто уточнити у продавця, чи є чіп у картриджі, який може блокувати роботу принтера при повторній заправці, і прошивається Чи він.
7
І, нарешті, одним з найважливіших критеріїв при виборі друкувального пристрою є ціна. На неї впливають всі перераховані вище характеристики. І логічно, що чим вище швидкість, чим краще якість відбитка - тим апарат дорожче. Але не варто забувати і про бренд. Адже майже 1/4 суми пропонованого товару може складати його ім'я. Так що, за ті ж гроші можна купити принтер, який володіє кращими характеристиками у менш розкрученого виробника.