Як зв'язати сумку спицями. нескладні сумки спицями.

Сумка, пов'язана спицями може послужити оригінальним і зручним аксесуаром особливо в прохолодний сезон. Її можна поєднувати з схожими шарфом або рукавичками, що зробить ваш образ більш ефектним.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа
Інструкція
1
Зовсім нескладно пов'язати сумку спицями самостійно, навіть якщо у вас невеликий досвід у в'язанні. Для початку визначтеся з тим, яку сумку ви будете в'язати. Уявіть собі, з яким одягом вона повинна поєднуватися, куди ви плануєте з нею ходити і що будете в ній носити, від цього залежить колір, розмір і фасон майбутнього виробу.
2
Створіть ескіз і схему в'язання вашої сумки. Якщо ви добре в'яжете, то вам не складе труднощів самостійно скласти схему в'язання; а от якщо ви тільки починаєте займатися в'язанням, то, можливо, вам варто звернутися до спеціалізованих журналам або рукодільним сайтам. Там можна знайти багато моделей і схем з в'язання сумок на спицях. Якщо ви вирішили в'язати за схемою, то обов'язково використовуйте вказану в ній пряжу або аналогічну пряжу за складом і товщині. Те ж саме з номером спиць, він завжди вказується в описі роботи.
3
Продумайте наявність або відсутність підкладки. Якщо ви збираєтеся в'язати велику містку сумку, то краще вшити всередину неї підкладку для підтримки форми. Крім того, підкладка зручна ще й тим, що ви зможете пришити до неї кишеньки для ключів, телефону, і згодом не будете розшукувати ці дрібниці на дні сумки. Для маленької сумочки або сумки-мішка підкладка не потрібна.
4
Не забудьте про фурнітуру. Виберіть підходящу вам застібку для сумки: кнопки або блискавку. Крім того, сьогодні в будь-якому магазині для рукодільниць продають цікаві підвіски, ручки для сумок. Отже, ви знайшли підходящу модель, купили все необхідне. Тепер починайте в'язати, нагадуючи собі про те, як здорово ви будете виглядати з новим аксесуаром, і з-під ваших спиць обов'язково вийде чудова в'язана сумка.
Корисна порада
Особливо ефектно яскраві або світлі в'язані сумки виглядають з літнім одягом.
Зараз дуже модно носити в'язану сумку - гачком чи спицями, маленькі чи великі, проста в'язка чи складний візерунок. Раніше вважалося, що в'язана сумка підходить тільки для літа. Однак нині її носять і з в'язаними кофтами, теплими куртками і з шубами. Зв'язати сумку нескладно. Це економія грошей, захоплююче, цікаве заняття.

На початку роботи, щоб виконати роботу спицями, необхідно зробити викрійку: накреслити прямокутник, одна сторона - 25 см, друга - 40 см. Далі в'яжеться зразок і треба розрахувати, скільки потрібно петель, щоб по довгій стороні починати вязаніе.Потом продовжіть роботу хусткової в'язкою - 25 см, можна поміняти колір ниток за бажанням. Потім потрібно закрити петлі і по лицьовій стороні виробу, з правого боку набрати петлі і в'язати трикутник хусткової в'язкою - це буде клапан сумки. В кінці кожного ряду - 2 петлі разом виворітної петлей.Теперь - в'язання петлі для гудзики, але лише трохи недов'язаний трикутник (близько 3-4 см). На середині ряду необхідно закрити 3-4 п., В наступному ряду робите таку ж кількість повітряних петель над закритими петлями доти, поки не залишиться 3 петельки на спицях. Закриваєте ці петлі. Клапан сумки - гачком обв'язують стовпчиками без накіда.Следующій крок - треба зшити сумку. Для цього складаєте виріб навпіл, пришиваєте ручку. Можна прикрасити сумку дерев'яними ручками. З'єднують за допомогою голки або гачка. Прикрасьте пензликами по желанію.Связать сумку гачком не більше складно. В основі завжди звичайні форми - прямокутник, квадрат. Треба зв'язати великий шматок трикотажу і з'єднати його, оформити обробку. Для тугий в'язки використовуйте гачок на 2-3 розміри менше, ніж вказується на етикетці пряжі. Припустимо, візьміть гачок № 3, 200 г пряжі № 32/2 в 5 складань. Для ручок можна використовувати два кільця, обв'яжіть стовпчиками без накіда.На косичках такої ручки обв'язати 61 стовпець без накиду і в'язати 12 рядів без накиду за задню стінку коси. Для освіти куточка в косичку центрального стовпа через ряд пров'яжіть по 3 стовпці без накиду. Далі треба розподіляти 12 малюнків на всіх косичках останнього ряду і провязать 8 рядочком з розширенням (згідно схемі) .Ніжняя частина сумок обв'язується стовпчиками без накиду малюнком зигзаг. Друга половина сумки виконується також. Треба також скроїти підкладку. Зв'яжіть смужечку стовпцями шириною 3-4 см і довжиною близько 80 см. Треба вшити її з боків, починати від ажурною частини, по закругленою нижньою частини трохи вище зубців і по другій стороні до верхньої щільної частини. Покладіть картонну смужку вниз сумки. Для дна сумки скроїти підкладку шириною 5-6 см. Підкладка з'єднується з сумкой.Самостоятельно створити ексклюзивну сумку - приємне і результативне проведення часу.