Як бути красивою вагітною.

Народження дитини - це знаменна подія, для кожної родини. Але багато дівчат бояться, що в «цікавому» положенні будуть виглядати не кращим чином. Звичайно, організм майбутньої мами перебудовується, що не завжди легко відбувається, але те, як вона буде виглядати і відчувати себе, у більшості випадків залежить тільки від неї самої.
Інструкція
1
Під час вагітності намагайтеся робити все те ж саме, до чого звикли: працювати, відпочивати, танцювати, ходити в гості, спілкуватися з друзями і т.д., адже ваше становище не хвороба, з якою потрібно «носитися» . Хоча, звичайно, фізичні навантаження повинні бути помірними.
2
Частіше гуляйте на свіжому повітрі; якщо ви живете в курному, далекому від вимог екології місті, намагайтеся іноді вибиратися на природу.
3
Оберіть для себе відповідний одяг - вільну і зручну, але обов'язково красиву, яскраву. Прикрашайте себе!
4
Приділіть особливу увагу догляду за шкірою обличчя та тіла. Дуже добре користуватися різними лосьйонами та кремами, але тільки без біодобавок або тих речовин, які впливають на гормональний фон.
5
Намагайтеся більше вживати овочі і фрукти. Це, безсумнівно, добре позначиться і на вашому самопочутті, і на зовнішньому вигляді.
6
В результаті підготовки організму до народження дитини у вас можуть з'явитися окремі неприємності, з якими потрібно боротися - і ви будете неотразіми.Пігментние плями свідчать про нестачу вітаміну С. Введіть у свій раціон продукти з їх змістом; в якості відбілюючого крему використовуйте кисле молоко.Еслі вас турбують вугрі - вживайте менше солодощів і жирів тваринного походження і їжте більше продуктів, що містять вітаміни групи В. Лущиться шкіра - поповните організм вітаміном А. Після кожного миття змащуйте обличчя пом'якшувальною або зволожуючим кремом - тільки без консервантов.Целлюліт - свідчення затримки у вашому організмі рідини. Допомогти можуть креми з вітаміном Е (гормональні!) І масаж.
7
Розтяжки на животі, грудях або ногах показують, що у вас недостатньо еластична шкіра або є зайва вага. Їжте менше мучного і солодкого і наносите на шкіру спеціальні засоби проти розтяжок.
8
Щоб зняти напругу в ногах і не допустити варикозного розширення вен, що часто відбувається у вагітних, використовуйте контрастні ванночки для ніг, надягайте спеціальні компресійні колготки.