Як проколоти правильно мову. пірсинг смайл в домашніх умовах Як правильно проколоти.

Робити пірсинг мови найкраще в салоні. Здійснювати таку процедуру самостійно вкрай небажано. Правильно зроблений пірсинг мови красиво виглядає і не заважає своєму власникові. Перед тим як проколювати мову, потрібно вибрати прикраса, бажано з титану або хірургічної сталі і можна сміливо йти до професіонала.
Інструкція
1
Виберіть підходящий тату-салон або будь-яку перукарню, в якій вам можуть проколоти язик. Ні в якому разі не намагайтеся зробити пірсинг мови в домашніх умовах - це може закінчитися плачевно. Та й правильно проколоти навряд чи вийде, адже потрібно знати не тільки місце, в яке необхідно вставляти прикраса, а й мати весь необхідний інструмент для здійснення процедури.
2
За добу до відвідин салону не їжте часник, цибулю і не вживайте спиртні напої - запах від цих продуктів виходить з організму близько 2-3 діб. Не забудьте ретельно почистити зуби перед тим, як ви вирушите робити пірсинг.
3
Прополощіть рот дезінфікуючим розчином, який вам дадуть. Після цього майстер притримає свою мову щипцями і зробить прокол за допомогою спеціальної голки, який розташовуватиметься в 1,5-2 см від кінчика. Якщо ви хочете пірсинг вуздечки мови , то заздалегідь обговоріть це питання з майстром. Але варто зауважити, що прокол в декількох сантиметрах від кінчика набагато помітніше для оточуючих, ніж пірсинг вуздечки, яка розташовується на внутрішній стороні мови .
4
Після того як мова буде проколот, вам вставлять прикрасу. Перші дні місце проколу буде набрякати і боліти, але вже на третій день ви помітите зменшення набряку і больових відчуттів. Їжте м'яку їжу і обробляйте рот дезінфікуючим розчином, хоча б ополаскивателем для порожнини рота.
5
Якщо мова довго не буде гоїтися або з'явиться гній, то негайно відвідайте той салон, в якому вам робили пірсинг. В деяких випадках прокол може загнивати. Але не переживайте - вам призначать курс антибактеріальної терапії. Таке може статися, якщо в місце проколу потрапила їжа або мікроби, наприклад, при захворюванні на ангіну чи ГРВІ. Поступово мова заживе, а прикраса буде радувати вас своїм блиском.