Як вибрати вітамінний комплекс.

В давні часи люди не знали що таке вітаміни. Однак вони, на відміну від нинішніх мешканців міст і сіл, могли повністю отримати необхідну добову дозу вітамінів і мікроелементів з їжі. У 21 столітті людям доводиться вживати продукти, вирощені на виснаженої землі з використанням добрив та стимуляторів росту. Корисних речовин в таких овочах і фруктах міститься в рази менше. Тому всім сучасним людям медики рекомендують приймати вітаміни. І тоді перед усіма постає питання, як вибрати вітамінний комплекс , щоб отримати від нього максимум користі і не викинути гроші на вітер?
Інструкція
1
По-перше, необхідно з'ясувати, в яких саме вітаміни і мінерали в даний момент потребує ваш організм. Для цього слід провести комплекс ву діагностику у фахівця, який призначить вам необхідні дози вітамінів. У випадку якщо ви зневажите цим правилом, може вийти ситуація, коли ви будете пити препарати, які вам не потрібні, а потрібні речовини ваш організм так і не отримає.
2
Все покупні вітаміни - синтетичні. Не варто вірити запевненням виробників, що їх комплекс вітамінів натуральний. Різниця між ними тільки в якості сировини, що використовується виробником. Вибираючи вітамінний комплекс , зверніть увагу на його склад. Краще, якщо він не буде містити зайву дозу барвників та ароматизаторів. Особливо це актуально, якщо ви купуєте вітаміни для дитини, які часто випускають у формі сиропів, пастилок або драже. Також обов'язково подивіться, чи є на упаковці препарату позначка про те, що продукт гіппоалергенна.
3
Вартість хорошого вітамінного комплекс а не може бути менше 100 рублів, тому у виробництві дешевого препарату, швидше за все, використовувалося неякісну сировину. Але й дорожче 200 рублів комплекс коштувати не повинен, тому в такому випадку ви переплатите за відому марку.
4
Постарайтеся вибрати такий препарат, в якому враховано взаємодію вітамінів і мікроелементів між собою. Наприклад, кальцій краще засвоюється разом з вітаміном Д3, а з залізом - не засвоюється взагалі. Разом з вітаміном С краще засвоюються селен і залізо. Надлишок цинку призводить до браку міді. Прикладів таких взаємодій - маса, науці вони вже відомі і в хороших вітамінних комплекс ах обов'язково враховуються.
5
Приймати вітамінні комплекс и, необхідно ретельно дотримуючись рекомендацій і інструкцій виробника. Якщо певний препарат потрібно пити ввечері - то так і робіть. Це, швидше за все, пов'язано з особливостями його засвоєння. І ні в якому разі не перевищуйте допустимі дози. Пийте вітаміни після їжі, запиваючи соком або водою. І будьте здорові!