Як лікувати дистонію.

Якщо порушується робота вегетативної нервової системи, яка відповідає за роботу всіх внутрішніх органів, такий стан називається вегетосудинною дистонією. Симптоми дистонії можуть бути самі різні. Найчастіше у людини з'являється слабкість у всьому тілі, швидка стомлюваність, починає крутитися голова, сонливість. Людина починає скаржитися на тяжкість в грудях, задишку, розлади шлунку і кишечника. Якщо такі симптоми з'явилися, не потрібно чекати, а треба йти до лікаря, щоб хвороба не перейшла в хронічну форму.

Інструкція
1

Лікування дистонії повинне мати індивідуальний характер, і тільки лікар може призначити правильне лікування. Проводити заходи потрібно комплексно і тривало, враховуючи порушення з боку вегетативної системи. Для початку призначається не медикаментозна терапія. Вона полягає в нормалізації розпорядку дня: фізичне навантаження повинна бути дозована, скорочується час для перегляду телевізора і комп'ютерних ігор, харчування має бути регулярним і багате вітамінами.

2

Лікувальний масаж, голкотерапія, водні процедури роблять позитивний вплив на весь організм. Фізіотерапія призначається залежно від виду дистонії. Також для лікування дистонії призначаються лікарські препарати, вони підбираються лікарем для кожного пацієнта індивідуально. Лікування починається малими дозами, які поступово збільшуються, до позитивного ефекту.

3

Широко використовуються лікарські препарати рослинного походження: препарати валеріани, пустирника, звіробою, глоду. Призначаються також транквілізатори, антидепресанти, ноотроповие препарати (фенібут, пірацетам, пиритинол).

4

Гарне вплив роблять на організм комплекси з вітамінів і мікроелементів. Для поліпшення кровообігу лікар може призначити "Кавінтон", "Цинаризин", "Трентал" та інші препарати. Всі лікарські засоби підбираються лікарем для кожного хворого тільки індивідуально.

5

Для лікування дистонії широко використовуються і трави. Настоянки з них можна купити в аптеці. Настоянка женьшеню піднімає робочий тонус, покращує роботу серця. Спиртовий екстракт радіоли рожевої знімає втому. Спиртовий екстракт лимонника китайського стимулює роботу нервової системи, підвищує артеріальний тиск.

6

Лікування дистонії повинне бути спрямоване на зниження депресивних станів, на поліпшення працездатності, щоб людині стало цікаво жити.