Як друкувати на лазерному принтері.

Лазерний принтер - незамінний помічник у будь-якому офісі. Одне з його достоїнств - висока продуктивність і швидкість друку. Такі принтери мають широкі можливості для друку на матеріалах різної фактури і щільності. Багато моделей здатні не тільки робити роздруківки, але й виконувати копії, а також сканувати документи. При цьому вони не набагато складніше у зверненні, ніж струменеві. Але є певні нюанси, які потрібно враховувати при роботі з цими машинами.
Інструкція
1
У лазерного принтера, на відміну від струменевого, може бути кілька лотків для подачі паперу: наприклад, внутрішній висувний - для тонких аркушів формату А4, а зовнішній - для щільного паперу. Його також використовують для кальки, плівки, наклейок та інших нестандартних матеріалов.Проверьте наявність потрібного вам матеріалу для друку у відповідному лотку. Папір має лежати рівно, щоб уникнути її застрягання під час друку.
2
Відкрийте діалогове вікно «Print». Виберіть у ньому такі параметри: - формат аркуша; - орієнтацію аркуша. Вона може бути книжкова або альбомная.- матеріали для друку. Наприклад, звичайний папір, щільний папір, картон, наклейки, і так далее.- лоток, з якого подається папір (зовнішній чи внутрішній); - кольоровість друку (кольорова або чорно-біла); - якість друку (звичайна, високоякісна, фотодрук) ; - одностороння або двостороння печатка.
3
Перш ніж виводити документ на друк, не забудьте завантажити вікно попереднього перегляду, щоб перевірити, чи правильно вибрані розмір і орієнтація друку.
4
Надішліть документ на друк.
Зверніть увагу
Друк на лазерному принтері може виглядати більш темною і менш насиченою, ніж зображення на моніторе.Не всі принтери здатні автоматично привернути лист при друку. У такому випадку вам слід відправити на друк одну сторону листа, потім перевернути її вручну, і надрукувати другу сторону.Как правило, лазерні принтери не здатні друкувати малюнок впритул до краю листа. Відстань від малюнка до краю паперу в разі максимального заповнення аркуша становить близько 5 мм.
Корисна порада
Для лазерного друку рекомендується використовувати спеціально призначену для цього бумагу.Наілучшіе результати друк на лазерному принтері дає при роздруківці кольорових і чорно-білих документів, графіків, схем, діаграм, малюнків. Для високоякісної фотодруку більше підходить струменевий принтер.