Як перестати кашляти.

Іноді після хвороби довгий час залишається кашель, як залишкове явище. Кашель може не проходити місяцями. Він може бути викликаний як простудним захворюванням, так і станом нервової системи, котра перенесла напругу під час хвороби.
Інструкція
1
Щоб перестати кашляти, потрібно зрозуміти причину кашлю, пройти обстеження дихальної системи і виключити серйозні захворювання, що супроводжуються тривалим кашлем, наприклад, туберкульоз.
2
Якщо ви відчуваєте себе нормально, і вас турбує тільки кашель, який посилюється до вечора, то протягом тижня на ніч приймайте 8-10 крапель «Корвалол», розведені в 50 мл окропу з додаванням меду. Це заспокоїть кашель і нервову систему. Ніч ви будете спати, не кашляючи.
3
Якщо після простудного захворювання кашель не проходить довгий час, можливо, ви не долікувалися, і в дихальній системі залишився невеликий запальний процес. Щоденне вправу ходьби рачки по 1-2 хвилинки і прийом на ніч їдальнею ложки справжнього кагору з додаванням меду допоможе застояної мокроті вийти з організму, і кашель стане рідше. Щоденні інгаляції з маслом евкаліпта, лимона або лаванди полегшать дихання, і кашель зменшуватиметься.
4
При тривалому кашлі потрібно обов'язково проводити очистку організму. Прийом вранці 2 таблеток активованого вугілля і 1 склянки окропу допоможе швидко очиститися кишечнику від шлаків, що позитивно позначиться на стані організму в цілому, а значить кашель зникне набагато швидше.
5
Хорошим засобом профілактики кашлю є збори трав. Прийом через день грудного і урологічного зборів протягом 5-7 днів допоможуть позбутися від кашлю.
6
Якщо колір липи заварювати як чай і пити протягом 3 днів, від кашлю можна позбутися назавжди, так як липа є природним антибіотиком.
7
При тривалому кашлі необхідно кинути шкідливі звички - алкоголь і особливо куріння, оскільки нікотин викликає спазм бронхів, що сприяє постійному кашлю.
8
Позитивні емоції благотворно впливають на весь організм. Тому гарний настрій налаштовує людину на швидке одужання. Частіше посміхайтеся, бажайте людям добра, любите і самі будьте коханими, тоді кашель зникне непомітно для вас.