Як поставити наголос в тексті.

Знак наголосу ставиться до «спеціальним знакам» і вставка його в текст документа можлива тільки в редакторі, який має опції роботи з такими знаками. Наприклад, в Word така функція передбачена, а Блокнот Windows її не має. У простих редакторах доведеться використовувати замінники знака наголосу (Acute Accent) - наприклад, можна ставити перед потрібною буквою значок `(Grave Accent). А як додати в текст знак наголоси при використанні більш просунутого редактора, описано нижче на прикладі Microsoft Word 2007.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Перемістіть курсор на позицію, наступну за буквою, над якою треба поставити знак наголосу.
2
Клацніть в меню редактора вкладку «Вставка».
3
Відкрийте список, що випадає з написом «Символ» - він поміщений в останній групі команд цієї вкладки.
4
Пошукайте серед перерахованих у списку недавно використовувалися символів знак наголоси. Якщо раніше ви його використали, то Word помістив його сюди - клацніть значок, для вставки в текст. Якщо ж це перша вставка наголоси або з попереднього використання він уже витіснений іншими знаками, то клацніть нижній рядок - «Інші символи». Редактор відкриє окреме вікно для доступу до більш повного набору символів.
5
Прокрутіть список на вкладці «Символи» до знака наголоси. Можна відкрити випадає "Набір» і вибрати в ньому пункт «об'єднані діакритичні знаки», щоб швидше перейти до потрібної секції таблиці.
6
Оберіть значок потрібного накреслення - їх тут кілька. У російськомовних текстах частіше використовують символ з кодом 0301. Код можна бачити в поле «Код знака».
7
Призначте вибраному символу «гарячі клавіші», якщо хочете наступного разу вставляти наголос натисканням нескладного поєднання клавіш. Для цього клацніть кнопку «Поєднання клавіш», і редактор відкриє вікно з заголовком «Налаштування клавіатури».
8
Підберіть найбільш зручніше поєднання клавіш для цієї операції (наприклад, CTRL + 6). Нажатое вами поєднання відобразиться в полі «Нове сполучення клавіш». Натисніть кнопку «Призначити», а потім «Закрити».
9
Завершіть операцію вставки знака наголосу клацанням кнопки «Вставити». Знак обраного вами накреслення з'явиться над буквою (цифрою, прогалиною або будь-яким іншим знаком), розташованої лівіше курсора в тексті документа.
10
Є альтернативний спосіб вставки наголоси. Напишіть код знака наголосу (наприклад, 0301) після потрібної букви і натисніть «гарячі клавіші» ALT + X. Word прибере з тексту введений вами код символу і поставить знак наголосу над літерою, що знаходиться лівіше цих цифр.
Зверніть увагу
Як поставити наголос над буквою в Word. 5 травня 2012 admin. Є кілька способів поставити наголос над буквою в Ворд. Перший спосіб здійснимо завдяки підтримки макросів. І так, щоб поставити наголос над певною буквою в слові, нам після цієї букви необхідно написати "0301" без лапок і пробілів.
Корисна порада
Як поставити наголос в Word. Опубліковано 19.06.2011 автором admin. Нещодавно набирав текст на своєму комп'ютері через програму Ворд, і в деяких місцях знадобилося вставити наголоси. Пробував вставляти символ верхнього регістру, різні формули. Але! Потрібний символ не виходить. Пошукавши рішення, зрозумів - що вставка наголоси, здійснюється за допомогою простої команди, про яку я напишу нижче.
Дуже часто виникають ситуації, пов'язані з труднощами з написання наголосу в слові (коли це вимагає необхідності). Насправді складного нічого немає.
Інструкція
1
У слові, в якому необхідно поставити наголос, встановіть курсор перед ударної буквою.
2
Зайдіть в меню "Вставка" (Insert) виберіть команду "Символ" (Symbol). Відкриється вікно.
3
Праворуч в полі "Набір" (Subset) виберіть рядок "Об'єднані діакритичні. Знаки" (Combining Diacritical Marks) і клацніть на символ наголоси.
4
Натисніть "Вставити" (Insert) і закрийте вікно. Над потрібною буквою з'явитися наголос.
Зверніть увагу
Якщо у вас Word 2003, то курсор на першому етапі, необхідно встановлювати не перед буквою, а після.