Як обробляти весільне фото. Як обробити свої фото.

Весілля - один з найбільш пам'ятних днів у житті кожної людини, і кожен мріє зберегти про цей день яскраву і барвисту пам'ять у вигляді красиво оформлених фотографій . Якщо ви хочете отримати по-справжньому красиве фото, недостатньо просто найняти фотографа, потрібно вміти правильно обробити кадри, щоб вони виглядали професійно.
Інструкція
1
Для початку, перш ніж почати обробляти фотографії, отсортируйте відзнятий матеріал. Відбракує невдалі кадри і невдалі дублі з неправильними настройками камери і світла, залишаючи лише хороші по композиції і якістю знімки. Виберіть найбільш талановиті фотографії з усього набору і потратьте на них час - саме ці кадри стануть прикрасою вашого весільного фотоальбому.
2
Є різні способи зробити весільну фотографію більш художньої. Наприклад, ви можете перетворити її в чорно-білий стильний кадр або залишити фотографію кольоровий, але додати романтичний ефект світіння. Для цього використовуйте Adobe Photoshop або програму LightRoom.
3
В LightRoom встановіть відповідні налаштування корекції знімків - відредагуйте рівень контрасту, насиченості та інших параметрів. За допомогою балансу білого виведіть білий колір сукні нареченої на передній план, роблячи його більш яскравим.
4
Не забудьте про базової ретуші - усуньте дрібні дефекти і недоліки на шкірі нареченої і нареченого за допомогою відповідного інструменту (в LightRoom це Adjustment Brush, в Photoshop це Healing Brush). За короткий час вам вдасться зробити шкіру людини, зображеного на фото, ідеально гладкою і красивою.
5
Для досягнення красивого і повітряного ефекту, відповідного по тематиці до жанру весільної фотографії, завантажте фотографію в Фотошоп і продублюйте основний шар, вибравши опцію Duplicate Layer. Виберіть копію шару і відкрийте меню Filter. Потім відкрийте розділ Blur -> Gaussian Blur, встановіть радіус розмиття на 16 пікселів і застосуєте фільтр до копії шару.
6
Після цього перейдіть до палітри шарів і встановіть прозорість шару на 50%. Прозорість може бути і менше - залежно від того, чи подобається вам отриманий результат. Фотографія придбає незвичайний гламурний ефект, який ви можете варіювати на свій розсуд, використовуючи додаткові фільтри.
7
Для того щоб розмиття стосувалося не всієї фігури нареченої, візьміть напівпрозору м'яку кисть (Brush Tool) або ластик (Eraser Tool) і акуратно обробіть область очей, губ і брів нареченої, щоб вони були чіткими на тлі злегка розмитою загальної фігури .