Як намалювати красиве графіті.

Все більше і більше людей сьогодні розуміють, що графіті це мистецтво. Красиві графіті можуть прикрасити стіну і зробити звичайні речі більш інтереснимі.Сделать красиве графіті під силу і починаючому райдеру. Виберіть стиль графіті, який вам здається найбільш близьким, повірте, в себе і приступайте до створення вашого графіті.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівці
  • - балончики
  • - розчинник
  • - фломастер
  • - респіратор
Інструкція
1
Стиль графіті відрізняють яскраві і помітні літери. Саме над цим вам і треба попрацювати в першу чергу. Композицію гарного графіті треба ретельно спланувати, тому починайте з попереднього наброска.Букви можуть заплітатися в хитромудрий візерунок, почасти перекривати один одного і заходити одна під другую.Смотріте приклади кращих граффитистов. Вирішіть для себе, чий стиль вам більше підходить. Спробуйте зрозуміти, чим він вам сподобався, яка в нього характерна риса і особливість. Що найбільш вигідно відрізняє його від інших малюнків. Спробуйте скопіювати кращі граффіті.Когда достатньо наб'єте в цьому руку, приступаєте до створення власного граффіті.Ескізи для графіті краще виконувати простим олівцем на білому папері. Для розфарбовування підійдуть фломастери або гелеві ручки. Щоб напис вийшла більш яскравою, об'ємною і виділяється, обведіть її чорним маркером.Запомніте прийоми, якими ви оволоділи в ескізах. Підготуйте все необхідне і підбирайте стіну. Звичайно не на самому видному місці, але хороша стіна буде потужним стимулом, і служити істочнікомдохновенія.
2
Важливим елементом для створення красивого графіті є трафарет. Заздалегідь виготовлений красивий трафарет, не тільки полегшить вам роботу і прискорить час її створення. Час для граффитистов є важливим фактором, оскільки часто саме його нестача є перешкодою для створення по-справжньому красивого граффіті.Трафарет може бути як основним, так і дополнітельним.Сходіте на фестиваль графіті або візьміть участь в ньому. Так ви отримаєте не тільки безцінний досвід, фарбу і стіну, у вас буде достатньо часу, щоб опрацювати свій граффіті.Обязательно попрацюйте над своїм тегом. Швидко поставити тег можна, написавши всі букви одним цветом.Обведіте всі букви чіткими, темними, жирними лініями, і вони будуть виділятися на фоні.
3
Якщо ви хочете, щоб графіті, над створенням якого ви так довго трудилися, зберігся якомога довше, треба його захистити. Краще покрити поверхню влагоустойчивим лаком. Звичайно, це не захистить вашу роботу від зазіхань інших райдерів, але це врятує її хоча б від атмосферних опадів і сонячних променів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1nDqXCzhajU
Зверніть увагу
Обов'язково користуйтеся респіратором.
Корисна порада
Графіті можна прикрасити невеликими малюнками, які будуть відповідати темі. Одну букву в слові можна замінити стилізованої картинкою в мультиплікаційному стилі.