Як приклеїти вії.

К, жаль, не всім жінкам природа дарує довгі і густі вії. І навіть при використанні косметичних засобів, таких, як туш, кондиціонер для росту, масло, сироватка і т.д., не завжди можна домогтися приголомшливого ефекту. Досягти його швидко і без особливих проблем допоможуть накладні вії. Технікою їх наклеювання може оволодіти будь-яка жінка. Необхідно буде тільки придбати декілька нескладних навичок і дізнатися парочку секретів.
Вам знадобиться
  • - клей для накладних вій,
  • - війки,
  • - пінцет,
  • - олівець для очей.
Інструкція
1
Підготуйте свої очі для наклеювання накладних вій. Ваші власні повинні бути без туші, а повіки абсолютно чистими, без тіней і олівця.
2
Якщо ви використовуєте пучкові накладні вії, які найбільш підходять для створення денного макіяжу, то в наборі, швидше за все, вони будуть різної довжини (принаймні, постарайтеся такі знайти). Візьміть пінцетом спочатку найдовший пучок і умочіть злегка його підставу в клей для накладних вій, а тепер прикріпіть до самого краю зовнішнього куточка ока. Повторіть те ж саме ще з кількома довгими пучками (приблизно їх буде 4-5, залежно від відстані між пучками), поки не дійдете до середини ока. Тепер візьміть пучки середньої довжини і точно так же приклейте їх, слідуючи в напрямку до внутрішнього куточка ока до кінця.
3
Щоб згладити перехід між накладними віями і натуральними, а також приховати дрібні недоліки, проведіть чорним олівцем для очей суцільну лінію середньої довжини, починаючи з внутрішнього куточка ока, і виведіть невелику стрілку на зовнішньому куточку.
Зверніть увагу
Якщо після наклеювання вій самостійно ви помітили на очах роздратування або вони почали постійно свербіти, краще поміняти клей для вій або самі вії. Можливо, у вас просто алергія на неякісний матеріал.
Корисна порада
При наклеюванні штучних вій намагайтеся кріпити пучки між своїми власними віями, щоб не був помітний перехід між штучними і своїми рідними віями. Так макіяж буде виглядати більш натурально. Що стосується клею, то найкраще для наклеювання накладних вій в домашніх умовах підходить прозорий (гелевий), який, висихаючи, стане невидимим. Таким чином ви заздалегідь застережете себе від плям або неакуратних ляпок, які будуть видні при використанні клею чорного або коричневого кольорів.