Як почистити песцеву шапку.

Натуральне хутро білого кольору особливо сильно схильний до забруднень. І питання, як почистити песцеву шапку , особливо актуальним ставати напередодні нового зимового сезону. Як прибрати з натурального світлого хутра плями, не пошкодивши виріб і не зіпсувавши забарвлення?
Інструкція
1
Візьміть манну крупу або картопляне борошно. Гарненько пересипте песцеву шапку і протріть так, як ніби ви перете річ. Тріть акуратно, не прикладайте велику фізичну силу. Цим ви просто зіпсуєте виріб з натурального хутра. Після чистки обтрусіть крупу і почистіть від неї шапку м'якою губкою, легкими рухами. Манна крупа добре збирає суху бруд і пил і не зіпсує колір вашої шапки.
2
Використовуйте картопляну муку в суміші з бензином. Зробіть з них не надто густу кашку і легенько втирайте проти зростання хутра, а видаляйте по росту. Струсіть суміш і для кращого очищення шапки вибийте її, але обережно.
3
Для того щоб шапка виглядала чистою, і хутро блищав, візьміть очищені волоські горіхи і подрібніть до порошкоподібного стану. Цей порошок покладіть в марлю, складену в два рази і надайте зручну форму тампона. Отриманим тампоном протріть хутро по росту волосся.
4
Візьміть 3% розчин перекису водню і налийте її в склянку теплої води. Досить однієї чайної ложки перекису. Додайте до неї кілька крапель нашатирного спирту і нанесіть розчин на хутро по росту волосся. Після цього винесіть шапку на сонці на декілька годин. Але не забудьте вчасно прибрати. Залишите шапку на довгий час - хутро пожовтіє.
5
Візьміть рівну кількість столового оцту, спирту і води. Перемішайте і наносите на хутро губкою або м'якою щіткою.
6
Купіть суха тирса або висівки. Засипте ними вашу шапку і втирайте руками доти, поки не досягнете потрібного ефекту. Потім витрусіть тирсу і для вірності почистіть шапку домашнім пилососом.
7
Вівсяні пластівці сміливі в кавомолці. Отриману борошно підігрійте на сковороді. Теплої борошном засипте шапку і подальшу процедуру виконуйте так же, як і у випадку використання тирси.
8
Розчином нашатирного спирту з сіллю видаліть з вашої шапки жирні забруднення. Для цього змочіть в розчині тампон і якщо забруднення свіже, наносите по росту волосся. Якщо ж це пляма має великий термін, чистите хутро проти зростання.