Як побудувати пісочницю самому.

Рідкісний міський двір обходиться без дитячого майданчика. Тут і гори, і гойдалки, і звичайно, пісочниця. Пісок притягує дітей будь-якого віку, особливо малюків, який можуть грати там годинами. Проте все ж залишилися ще двори, де для дітей нічого не передбачено. Якщо спроби достукатися до керівництва Керуючої компанії або ТСЖ безрезультатні, не впадайте у відчай, а візьміть справу в свої руки, в прямому сенсі цього слова.
Вам знадобиться
  • - оброблені дошки;
  • - квадратний брус;
  • - пила;
  • - цвяхи;
  • - поліетиленова плівка;
  • - гравій.
Інструкція
1
Пісочниця, по суті - це звичайна квадратна дерев'яна коробка розміром 2х2 м, набита піском. Коробка збивається з оброблених дощок, які заздалегідь можна просочити антисептиком, щоб уберегти дерево від гниття.
2
Почніть з одного кута. Збийте дві дошки під кутом 90 °, прикріпіть до них брус із внутрішньої сторони кута. Аналогічно зберіть три інших кута. Перевірте на міцність всю конструкцію.
3
Тепер приступайте до доопрацювання: потрібно зробити лавочки, адже дітям потрібно десь сидіти. Їх можна зробити, набивши паралельні дошки зверху або набивши трикутні куточки з фанери на кути пісочниці. Можна використовувати навіть обрізки дощок, тільки перевірте, наскільки добре вони оброблені, щоб діти не поранилися.
4
Приступайте до установки пісочниці. Майданчик для неї звільніть від трави та каміння. Встановіть дерев'яний каркас пісочниці, насипте на дно гравій, а на гравій покладіть міцну поліетиленову плівку.
5
Зверніть увагу на приготований пісок: він повинен бути чистим, без великих каменів, помірної жорсткості, щоб діти не поранилися, але й не занадто м'який, щоб їм було що насипати в відерця. Підготовлений пісок засипте в пісочницю . Слідкуйте за його рівнем - якщо піску виявиться занадто багато, вся прилегла територія з часом буде покрита ім.
6
Оригінальну пісочницю для дачі можна за годину зробити з ... старої автомобільної покришки. Знадобиться сама покришка, аерозольна фарба яскравого синього кольору, дерев'яна палиця невеликого діаметру, цвях з широким капелюшком, парусиновий тканину і звичайно, чистий річковий пісок.
7
Дачні пісочниця буде виконана у формі морського парусника. Для цього візьміть велику покришку. Вона повинна бути чистою і без пошкоджень. Нанесіть фарбу-спрей, додатково за допомогою акрилової фарби і губки можна намалювати хвилі по всій поверхні покришки.
8
Свердлом для дерева зробіть отвір у стінці покришки для щогли. Вставте дерев'яну палицю і закріпіть її цвяхом, забивши його з нижньої сторони таким чином, щоб він потрапив як раз в низ штиря.
9
З тканини для повітряних зміїв зробіть трикутний парус. Прикріпити його до дерев'яного штиря можна кількома способами - прострочите клапан, а потім просто надягніть вітрило на щоглу або прив'яжіть його вгорі і внизу міцними вузлами.
10
Насипте пісок і прикрасьте покришку черепашками і каменями, просто приклеївши їх. У цьому, до речі і діти будуть раді прийняти участь. Пісочниця-вітрильник готова. Таку пісочницю легко закрити на зиму великим шматком поліетилену, попередньо знявши вітрило.
Зверніть увагу
Не варто встановлювати пісочницю під деревом, інакше доведеться постійно очищати пісок від падаючого листя і посліду птахів.
Корисна порада
Обов'язково зробіть тент або парасольку, що захищає дітей від палючого сонця.