Як нормалізувати цукор у крові.

Багато хто вважає, що зростання рівня цукру в крові - проблема людей, яка страждає хворобою, званої цукровий діабет. Однак, навіть у здорової людини, необмежено вживає в їжу солодощі, зростає рівень цукру , що в свою чергу може стати однією з причин захворювань серця, збільшення ризику розвитку онкологічних захворювань, позначитися на погіршенні пам'яті, негативно відбитися на здоров'я в цілому. Саме тому потрібно приділяти увагу рівню цукру в крові, а в разі його підвищення, вчасно нормалізувати його.
Інструкція
1
Вживайте в їжу продукти, які довше перетравлюються. Не зловживайте білим хлібом, картоплею, рисовою кашею та іншими швидко засвоюються продуктами.
2
Тричі на день включайте в свій раціон цільнозернові продукти. Вони містять багато клітковини, що допомагає знизити ризик розвитку діабету і захворювань серця.
3
Їжте якомога більше овочів і фруктів, додавайте їх у страви, багаті вуглеводами для того, щоб збалансувати харчування, а відповідно, нормалізувати рівень цукру в крові.
4
Тричі на день вживайте в їжу продукти, що містять білок (риба, м'ясо, яйця, сир, бобові, горіхи і т.д.). Це допоможе вам не переїдати, оскільки білок чудово втамовує голод.
5
У міру можливості замініть насичені жири (в основному, до них відносяться жири тваринного походження) ненасиченими (рослинними) жирами.
6
Їжте невеликими порціями, особливо якщо ви схильні до діабету. Поєднуйте обмеження в їжі з фізичними навантаженнями, які не тільки допомагають зменшити вагу, але і знижують рівень цукру .
7
Вживайте в їжу продукти, що мають кислий смак. Вони допоможуть не допустити різкої зміни рівня цукру в крові відразу після їжі. Ефективним методом нормалізації цукру є столовий оцет, що додається в їжу.
8
Якщо ви вже належите до числа людей, хворих на діабет, дотримуйтесь рекомендований вам лікарем режим харчування. У вашому раціоні обов'язково повинні бути присутніми такі продукти як зерновий хліб, огірки, капуста, квасоля, редька, буряк, цибуля, часник, цитрусові, калина, горобина, брусниця, волоські горіхи, нежирні кисломолочні продукти.
9
Не забувайте про фізичні навантаження (але пам'ятайте, що не можна займатися фізичними вправами при дуже високому рівні цукру і поганому самопочутті).
10
Використовуйте для нормалізації рівня цукру різні народні методи, однак, заздалегідь проконсультуйтеся з лікарем.