Як позбутися нервового напруження.

Сучасний ритм життя і особисті проблеми можуть стати причиною нервового напруги , яке в майбутньому може перерости в депресію або ж стрес. Вони, в свою чергу, можуть вилитися в різні захворювання. Саме тому так важливо постаратися якомога швидше позбутися цього стану.
Інструкція
1
Використовуйте в інтер'єрі заспокійливі кольори: бузковий і блакитний. Так, наприклад, це можуть бути квіти, рушники або ж постільна білизна, розкладені по дому блакитні або бузкові камені. Також можна використовувати посуд цих квітів.
2
Регулярно робіть масаж, так як він є одним з найбільш ефективних способів зняття нервової напруги . Деякі з таких розслаблюючих процедур, наприклад, масаж ніг після ножної ванни, ви можете зробити і самостійно.
3
Використовуйте різні прийоми, щоб відволіктися і зняти напругу. Вимовити кому-небудь, наприклад коханій людині або своєму другу. Усамітніться і кілька годин присвятіть своєму улюбленому заняттю, або ж купіть собі який-небудь подарунок. Також можете взяти папір і кольоровий олівець і написати всі плюси тієї ситуації, яка стала причиною вашого нервового напруги .
4
Постарайтеся частіше розслаблятися і отримувати задоволення. Неоціненними помічниками в цьому можуть стати музика, читання, участь у спортивних змаганнях, сімейні пікніки і так далі. Від таких приємних подій та розваг вигоду витягнете не тільки ви, але й інші члени вашої родини та друзі. Ні в якому разі не проводите вихідні на самоті.
5
Ведіть активний спосіб життя: займіться спортом або танцями. Така фізична активність не тільки поліпшить вашу зовнішність, а й сприятиме виробленню ендорфінів - гормонів щастя.
6
Перегляньте свій раціон, виключіть важку для засвоєння їжу, газовану воду, розчинну каву. Їжте їжу з високим вмістом вітамінів і регулярно вживайте кисломолочні продукти.
7
Зміцнити нервову систему і послабити нервову напругу можна і за допомогою трав. Як відомо, яскраво вираженими заспокійливими властивостями володіє валеріана, особливо, якщо її поєднувати з Шоломниця і котовником котячим. При індивідуальній непереносимості валеріани замініть її хмелем.
Зверніть увагу
Як часто ви відчуваєте внутрішнє напруження, яке призводить до подразнення і гніву? Як позбутися від гніву? Що з цього приводу сказав психолог Гарі Хенкінс: «Як показують дослідження, виплескуючи весь свій гнів, ви відчуваєте не полегшення, а ще більше напруження».
Корисна порада
Цілі, проекти, завдання, зустрічі, виконання домовленостей, робота з документами, оплата рахунків і багато іншого часто може викликати напругу та занепокоєння, яке просто не хоче нас покидати і постійно нас нищить. Чим же страшно нервову напругу, крім того, що воно викликає у нас негативні емоції.