Як дізнатися свою швидкість друку.

Кращий спосіб дізнатися, на що ви придатні - перевірити свої навички на практиці. Для цього якнайкраще підходять інструменти для навчання чому-небудь, у нашому випадку - навику швидкої друку . А ці інструменти, як правило, дозволяють виміряти і швидкість набору тексту. До числа цих інструментів можна сміливо віднести спеціалізовані на розвитку швидкої друку інтернет-портали.
Інструкція
1
Перший - nabiraem.ru. Тут можна пройти тест на різних мовах. За результатами чергового набору вам оголосять ваш результат і кількість допущених помилок. Після реєстрації на сайті ви отримаєте доступ до статистики ваших тестів. Проходити цей курс чи ні, вирішуйте самі, докладніше про нього (в тому числі, про умови оплати) можна дізнатися в розділі «Про сайт». Також швидкість друку можна виміряти в ігровій формі, змагаючись з іншими відвідувачами порталу. Пройшовши за посиланням «Змагання по набору», ви потрапите в своєрідний заїзд, де результати друку кожного учасника відображаються в реальному часі за допомогою пересування машинок, схожих на боліди «Формули-1». Привнести в навчання швидкої друку змагальний дух - непогана ідея, але вона має більш цікаве втілення на іншому ресурсі.
2
Цей ресурс - klavogonki.ru. Тут ви не знайдете спеціального тесту на швидкість, тому змагальна система є основоположною. Принцип той же: ви друкуєте, а закріплена за вашим никнеймом (якщо ви не зареєстровані, то будете називатися «гість») машинка буде переміщатися по швидкості вашої друку , відстаючи від, рухаючись врівень або випереджаючи сусідів по ігровому заїзду. Перед реєстрацією вам будуть доступні два з трьох основних розділів сайту («Швидкий старт» і «Вибрати заїзд»), після - «Своя гра». Клікнувши на «Швидкий старт», ви потрапите в одну з випадкових ігор, на «Вибрати заїзд» - в меню вибору ігор, які розпочнуться найближчим часом. Розділ «Своя гра» дозволяє створити власний заїзд, вибравши з дев'яти різних режимів. Наприклад, в режимі «Абракадабра» потрібно буде друкувати слова, згенеровані випадковим чином, а в «безпомилково» буде потрібно вміння писати абсолютно без помилок. Одна помилка - дискваліфікація.
3
Втім, можна попросити допомогти кого-небудь з боку. Снаряд цієї людини секундоміром, який-небудь енциклопедією, посадіть поруч з собою і змусьте його вас перевіряти. Хоча при належній вправності можна впоратися і самому.