Як позбутися від бородавок і папілом. народні засоби позбавлення від бородавок і папілом.

Виникнення папілом і бородавок має вірусну природу. І хоча більшість штамів вірусу папілом и безпечні, з естетичного боку вони виглядають досить непривабливо. Методів позбавлення від негарних новоутворень достатньо, однак необхідна попередня консультація дерматолога.
Інструкція
1
Чи не припікають і не видаляйте з'явилися папілом и самостійно. Повністю видалити їх ви не зможете, а частина, що залишилася новоутворення дуже швидко розростеться знову. Краще спільно з лікарем підібрати відповідний метод видалення наростів.
2
Зміцнюйте захисні сили організму, пройдіть вітамінотерапію, вживайте більше свіжих фруктів і овочів. Часто папілом и і бородавки з'являються на фоні зниженого імунітету, при загостренні хронічних захворювань.
3
Використовуйте чистотіл для видалення бородавок. Видавіть трохи соку з чистотілу (свіжозірваного) і намастіть бородавки двічі на день.
4
Натирайте бородавки часником або товченими насінням волошки.
5
Не лікуйте бородавки на зростаючу Місяць, найкращий час для їх виведення повний місяць або спадна Місяць.
6
Папіломи видаляйте за допомогою кріодеструкції (дія холодом), електрокоагуляції, лазеротерапії, «радіоножа». Кожен метод має свої особливості, показання та недоліки. Так, електрокоагуляція досить болюча, а загоєння ранки проходить довше. Кріодеструкція більш простий спосіб, до того ж, абсолютно безболісний. Лазерна терапія практично не має протипоказань до застосування, видаляючи при цьому утворення будь-якого розміру.
7
Бородавки можете вивести шляхом припікання їх рідким азотом.
8
Після видалення папілом або бородавок утворилися на їх місці скоринки можна мочити протягом чотирьох діб. Не користуйтеся косметичними засобами після видалення утворень на обличчі, почекайте, поки скоринки самостійно не відпадуть.
9
Спробуйте вивести бородавки народним способом: вирвіть з коренем соломинку хлібного колоса (зрізаного) і його вістрям наколи кілька разів бородавки. Відразу ж закопайте цю соломинку коренем вгору в сиру землю. Після того, як згниє соломинка, бородавки зникнуть.