Як назвати свою танцювальну групу. Як назвати танцивальную групу дівчаток.

Назва будь-якого проекту, будь то фірма з виготовлення комп'ютерів, симфонічний оркестр або музичний ансамбль, повинно відповідати ряду вимог. По-перше, воно має бути коротким і складатися з одного-трьох слів для зручності оголошення самих себе на сцені або повсякденного користування. У той же час воно має бути ємним і відображати цілі і світогляд всієї групи. Називаючи танцювальну групу , важливо врахувати ряд інших факторів.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямом танців, які виконує група. Виділіть три-п'ять головних слів, що характеризують колектив і всі його напрямок. Крім, власне, напрямки танців, це можуть бути інші деталі: любов до певних жанрів кіно і мультиплікації, філософії, релігії, місця або події. Можете використовувати і спільне захоплення, наприклад, спортивну стрільбу, Реконструкційна бої або щось інше.
2
Під кожною категорією випишіть по кілька слів-термінів, що характеризують поведінку кожного члена групи і всієї групи в цілому. На цьому етапі не обмежуйте себе, виписуйте все, що згадаєте. Нехай це буде своєрідний мозковий штурм. Вибирати ви можете самостійно або разом з усіма учасниками.
3
Серед списку викреслюйте по одному всі слова, які вам не подобаються і не відповідають загальному настрою групи. Краще відсікати слова в кілька «турів»: спочатку половину, потім по чверті, а потім по одному. Прислухайтеся до думки учасників, які вибирають назву разом з вами. Не наполягайте на варіанті, який не подобається більшості.
4
З усього різноманіття залиште від одного до трьох слів. Складіть з них фразу відповідно до логіки російської мови, але залиште певний парадокс або елемент гумору. Користуйтеся простими у вимові слова. Шанувальники легше запам'ятають такі фрази легше.