Як лікувати опухлі очі.

Втома, запальний процес, хвороба нирок, гормональні зміни, порушення виведення рідини з організму, зневоднення, спадковість - все це може бути причиною опухання очей. Залежно від причини припухлості, можна скористатися різними видами лікування: медикаментозне втручання, засоби народної медицини або практичні зміни способу життя і харчування.
Інструкція
1
Скористайтеся кремом або маззю, які містять речовини проти роздратування або запалення, завдавши крем або мазь на шкіру навколо очей.
2
Покладіть холодний компрес на очі або ватні тампони, змочені в круто завареному чаї. Якщо набряклість викликана просто втомою, то можна покласти на очі кружечки свіжого огірка або шматочки льоду.
3
М'яко і легко помасажуйте шкіру навколо очей, так ви виведете рідина з окремих областей шкіри навколо очей.
4
Зробіть маску з тертого свіжого огірка і сирої картоплі і покладіть на повіки і шкіру навколо очей. Спокійно полежте хвилин 15, а потім змийте водою. Така маска може зменшити опухлість навколо очей і поліпшити структуру шкіри.
5
Якщо є холодне молоко в будинку, то скористайтеся ним. Намочіть косметичні серветки або шматочки тканини в молоці і покладіть їх на очі , хвилин через 10 їх можна прибрати. Набряклість може помітно зменшитися і зникнути темні кола під очі ми.
6
Виключіть з раціону напої, що містять кофеїн і газовані. Пийте більше простої чистої води, щоб привести в норму рідинний обмін в клітинах організму.
7
Також виключіть з раціону продукти, які містять штучні підсолоджувачі, так як вони не дають виходити рідини з організму і збільшують вірогідність накопичення її в міжклітинному просторі.
8
Якщо опухлість очей викликана недосипанням, то прийміть заходи і збільшіть тривалість сну до 8 годин.
9
Можливо, хворі нирки або вони запалилися, тоді від набряклості очей можна позбутися, якщо виключити кислу і солону їжу з раціону. Бажано в цей час пити 2-3 чашечки ниркового фіточаю.
10
Запальний процес можна зупинити, уникаючи протягів, запорошених приміщень і застосовуючи спеціальні краплі для очей (для зняття запального процесу).
11
Захищайте ваші очі проти ультрафіолетових променів, вітру і попадання сторонніх тіл, носячи влітку сонцезахисні окуляри.