Як зберігати шапку з чорнобурки. хутряні шапки з чорнобурки.

Хутряні вироби піклуються про вас взимку, ви ж повинні подбати про них влітку. Якщо правильно зберігати такі речі, вони і прослужать довше, і виглядати будуть краще. Шапка з чорнобурки , натуральне хутро завжди в моді. Але є ряд проблем: довгий ворс, як зробити, щоб він м'явся? Форма шапки, як запобігти її деформацію?
Вам знадобиться
  • - щітка;
  • - засіб від молі;
  • - пакет або коробка для зберігання;
  • - губка;
  • - слабкий розчин оцту.
Інструкція
1
Перед тим, як відправити свій виріб на «відпочинок», переконайтеся в тому, що воно не сире. Якщо необхідно, то гарненько висушіть шапку, але ні в якому разі не робіть це за допомогою фена або батареї, виріб може дати серйозну усадку.
2
Потім акуратно розчешіть хутро не жорсткою щіткою. Визначтеся з місцем зберігання шапки. Не залишайте головний убір на балконі від вологості і сонця, хутро може безнадійно зіпсуватися. Місце зберігання повинно бути просторим, темним і сухим. Наприклад, відділення в шафі. Хутро чорнобурки повинен знаходитися в розгорнутому вигляді і «відчувати себе» вільно.
3
Обробіть місце зберігання виробу засобами від молі, але прослідкуйте, щоб хімікат не потрапив на хутро, краще упакувати шапку в пакетик. Для зручності можна шапку помісити в коробку з щільно прилягає кришкою від цих «нехороших» комах.
4
Щоб шапка не деформувалася, одягніть її на банку або каструлю, попередньо накрийте цю підставку тканиною. Влітку необхідно хоча б раз на місяць діставати виріб, струшувати, виносити на свіже повітря, це запобіжить сперте запах від вашої шапки.
5
Перед початком сезону шкарпетки хутро потрібно «оживити». Для цього потримайте головний убір над парою або залиште на кілька хвилин у ванній після того, як ви прийняли душ. Волога допоможе хутрі розправитися і прийняти первозданний вигляд.
6
Зволожити хутро можна губкою, змоченою у воді з оцтом, але врахуйте, розчин повинен бути слабким. Після зволоження струсіть виріб.
7
Намагайтеся, щоб на хутро не потрапляли парфуми. Не чистіть хутро хімікатами. Якщо чернобурка потребує чищення або реставрації, краще зверніться до фахівців. Не лінуйтеся і доглядайте за своїми зимовими речами влітку, натомість вони подарують вам не тільки тепло і гарний настрій, але і гідний зовнішній вигляд.