Як прибрати розтяжки після вагітності.

Власна краса хвилює будь-яку жінку, не залежно від того, чи очікує вона малюка або вже стала мамою. Достовірної інформації про те, чому з'являються розтяжки при вагітності, не існує, проте істотно знизити ризик їх появи цілком під силу кожній.
Вам знадобиться
  • - крему для догляду за тілом,
  • - оливкова олія,
  • - ароматичні масла,
  • - щітка для масажу.
Інструкція
1
Найчастіше ці дефекти шкіри можна побачити ще під час самої вагітності. Вони виникають на животі, зовнішньої поверхні стегон і грудей через те, що шкіра просто не встигає розтягуватися слідом за увеличивающимися формами. Відбуваються ці зміни через гормональної перебудови в організмі, що утворюються розриви шкіри згладити досить важко. Тому набагато простіше запобігти появі, ніж позбутися від розтяжок після вагітності.
2
Спосіб запобігання розтяжок досить простий. Для цього необхідно двічі на день здійснювати легкий масаж проблемних ділянок тіла. Робити це можна під час прийняття душу за допомогою звичайної щітки. Після подібного масажу необхідно втерти в шкіру живота і грудей будь масажне масло. Сьогодні у продажу існує маса засобів для боротьби з розтяжками, у тому числі і під час вагітності, проте і звичайна суміш крему для тіла з рідким вітаміном А і Е принесуть результат. Також бажано скорегувати свій раціон харчування таким чином, щоб він містив достатню кількість корисних жирних кислот. Серед корисних продуктів можна відзначити не надто жирні сорти риби.
3
Якщо розтяжки після вагітності все-таки з'явилися, то боротися з ними потрібно по гарячих слідах. Поки колір розтяжок не зміна з малиново-бордового на блідий тілесний, ще є можливість впливати на верхній шар шкіри за допомогою масляних обгортань і втирання корисних речовин. Використовуватися для цього можна будь-яку рослинну олію з додаванням кількох крапель олії цитрусових і розмарину. Підійдуть і будь-які крему з колагеном, сприяючим відновленню шкіри.
Корисна порада
Косметичні салони також пропонують свої засоби, що зменшують ступінь вираженості розтяжок. Це мезотерапія, лазерне шліфування з подальшим обгортанням із застосуванням препаратів, що містять колаген. Але ці процедури безпосередньо після пологів, так само як і під час грудного вигодовування, заборонені.