Як змінити ставлення до чогось.

Незадоволеність зовнішніми обставинами примушує людину до дії. Однак не завжди навколишній світ підладжується під ваші інтереси і уявлення, скільки б зусиль ви не докладали. Залишається тільки одне рішення, найскладніше з допустимих, - змиритися з ситуацією.
Інструкція
1
Переконайтеся, що насправді не можете нічого зробити для вирішення проблеми. Перш ніж відмовлятися від поліпшень, ви повинні твердо знати, що перепробували всі способи і доклали всі зусилля, які могли. В іншому випадку вас постійно буде гризти відчуття, що ви все-таки могли змінити ситуацію.
2
Знайдіть переваги в поточному стані речей. Хоча обставини і доставляють вам дискомфорт, щось в нинішньому положенні повинно давати вам вигоду. Шукайте якомога більше позитивних моментів у своєму «програшному» положенні. Приміром, після втрати роботи ви втрачаєте постійного заробітку, проте отримуєте масу вільного часу для реалізації давно відкладених планів і справ.
3
Дивіться трохи вперед. Обставини рано чи пізно зміняться на краще. Термін цих змін не завжди, але часто можна приблизно визначити в індивідуальному порядку. Ви можете самі зрозуміти, коли закінчиться несприятливий період. До того часу збирайте сили і чекайте зручного моменту, в який можете яскраво проявити себе і змінити ситуацію.
4
Ставтеся до ситуації з гумором і по-філософськи одночасно. Надайте проблемі риси доброго гумору. Хоча це і важко, будь-якими умовами можна насолоджуватися, отримувати задоволення від них. Якщо вам вдасться приладитися під обставини, то через деякий час ви навіть не захочете міняти їх на щось лучшее.Одновременно сприймайте будь-яке явище як тимчасове й минуще. Погодьтеся, нерозумно надавати значення предмету, який сьогодні є, а завтра немає. Тим більше безглуздо журитися і вдаватися до смутку через обставини, які вас в чомусь не влаштовують, але зміняться, нехай і через дуже тривалий час.