Як видалити запах з хутра. Як видалити неприємний запах хутра.

Радісну покупку нової шуби може затьмарити один неприємний сюрприз - запах . Здавалося б, нічого страшного, натуральне хутро повинен пахнути, але після декількох днів шкарпетки запах може стати просто нестерпним. Більш того, якщо шуба висить у шафі разом з іншими речами, вони теж можуть пропахнути, і це теж може зіпсувати вам настрій. Причин появи такого дефекту безліч. Шуба може бути зроблена з хутра неякісної вичинки, різні хімічні барвники також можуть виділяти «аромат». Якщо ваше хутряний виріб від найменшого попадання на нього вологи погано пахне, якщо це приносить вам і оточуючим дискомфорт, потрібно вживати рішучих заходів.
Вам знадобиться
  • - мильна вода;
  • - слабкий розчин оцту;
  • - картопляний крохмаль.
Інструкція
1
Звичайно, перше, що спадає на думку, це залити шубу парфумерними засобами. Але це може погано відбитися на якості хутра. Та й результат дасть нетривалий. До того ж, запах шуби, змішаний з духами, не найкращий вихід. Якщо ви не хочете, щоб від вас шарахалися перехожі, то робити цього не варто.
2
Також можна спробувати мильний розчин. Для цього змочіть їм щітку і обробіть підкладку, також злегка намочіть сам хутро. Але врахуйте, що потрібно лише трохи обробити хутро зверху. Теж саме можна зробити, використовуючи слабкий розчин оцту.
3
Ще одне гарне народний засіб - це картопляний крохмаль. Вам необхідно засипати невеликою кількістю шубу і залишити на деякий час, а потім струсити його. Крохмаль відмінно прибирає запах .
4
Як відомо, натуральне хутро в домашніх умовах прати ні в якому разі не можна, але і тут є вихід, вивалявся шубу в снігу і добре просушіть на повітрі в розгорнутому вигляді. Позбутися від запах а також допоможе холод. Для цього загорніть вашу річ в поліетиленовий пакет і, як би це не звучало безглуздо, помістіть в морозильну камеру на кілька днів, приблизно на дні два. Після цього витягніть її і повісьте в провітрюване і сухе місце.
5
Якщо запах самостійно вивести не виходить, віддайте хутряний виріб в хімчистку. Пам'ятайте, що такі речі вимагають особливого і дбайливого ставлення. І врахуйте, що професійна обробка шуби може проводитися лише кілька разів за час шкарпетки. Якщо ви занадто часто вдаєтеся до таких способів, то готуйтеся до того, що виріб стане бляклим.
Корисна порада
Що б вивести запах назавжди, можливо доведеться запастися терпінням, адже потрібно в першу чергу знайти його причину. Але щоб більше неприємностей не траплялося, ще при покупці звертайте увагу на якість хутра, а також на запах не тільки сподобалася моделі, але і на те, чим пахне в самому магазині.