Як бути краще за всіх у класі. портфоліо класу Як скласти.

Багато підлітків максималісти. Вони хочуть бути кращими у всьому і скрізь: у спорті та навчанні, серед друзів і в шкільному колективі. Але одного бажання мало, треба ще й знати, як цього домогтися. Як здивувати однокласників, бути краще за всіх в класі ?
Інструкція
1
У сучасному суспільстві вже нікого не здивувати красивими і дорогими речами. Тому, якщо ви сподіваєтеся, що будете краще за всіх в класі , коли батьки придбають вам чергові модні джинси, то дуже помиляєтеся. Прислів'я про те, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму, зберігає свою актуальність і донині. Ви привернете увагу однокласників лише на деякий час. Щоб бути кращим, потрібно дивувати своїми досягненнями або розумом, обдарованістю, а не дорогим одягом.
2
Здивуйте однокласників відмінними результатами в навчанні. Беріть участь в предметних олімпіадах, займайте призові місця, прагніть більшого, і ви будете кращим не лише в класі або в школі. Напевно про вас будуть знати і в інших навчальних закладах. Крім того, якщо ви багато знаєте, добре вчіться і допомагаєте у навчанні товаришам, вони напевно оцінять це і захочуть спілкуватися з вами.
3
Багато читайте. З цікавою, різнобічно розвиненою особистістю цікаво спілкуватися. Ви будете кращим, тому будете розбиратися в тому чи іншому питанні краще за інших. До вас завжди будуть тягнутися люди, тому людина, яка багато читає, як правило, є цікавим співрозмовником і мудрою людиною. До нього можна звернутися за порадою чи з питанням.
4
Займайтеся спортом. Це допоможе вам стати кращим. По-перше, у тих, хто захоплений спортом, здоровим способом життя, хороша, підтягнута фігура. А це завжди привертає увагу однолітків. По-друге, ви зможете домогтися серйозних результатів, наприклад, стати майстром спорту. Отже, ви станете кращим у спорті. Напевно вас будуть запрошувати взяти участь у спортивних змаганнях за школу. Це додасть вам популярності в колективі.
5
Чи не вважайте, що стати кращим можна, якщо ви палите або розпивали спиртні напої, а також нецензурно висловлюєтеся. Мода на таку поведінку вже давно пройшла. Зараз кращим буде той, хто стежить за своїм здоров'ям.
6
Ведіть себе коректно з товаришами і вчителями і тим більше, з батьками. Не думайте, що кращі - це ті, хто грубий і нестриманий. Така уявна бравада вам ні до чого. Звертайтеся тактовно до однокласників, стежте за своєю мовою, вчіться грамотно викладати свої думки, знайомтеся з правилами етикету і повірте - оточуючі вас люди будуть вважати саме вас кращим.